118
Views

Do sieci wyciekła data (dzięki Amazon) beta-testów Call of Duty Modern Warfare 2, czyli najbardziej wyczekiwanej strzelanki tego roku.

Znamy datę beta-testów Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Modern Warfare 2

Data premiery nowej gry została wyznaczona na 28 października 2022 roku, a beta testy miały by się pojawić już tego lata, czyli dosyć podobniej jak miało to miejsce z Modern Warfare z 2019 roku. Konkretnie mowa o dacie 15 sierpnia, a udział w testach będą mogły wziąć wszystkie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe.

Amazon dawcą informacji

Znamy datę beta-testów Call of Duty Modern Warfare 2
Znamy datę beta-testów Call of Duty Modern Warfare 2 dzięki Amazon

Niespodziewanie to firma Amazon udostępniła informacje o dacie beta-testów poprzez dołączenie informacji na karcie produktu. Według oficjalnej strony Call of Duty testy miałyby trwać co najmniej dwa dni i odbędą się na wszystkich platformach, czyli: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox S/X.

Będą jeszcze otwarte beta-testy Call of Duty Modern Warfare 2

Beta-testy oparte na zamówieniach przedpremierowych to jeszcze nie wszystko co planuje marka Call of Duty. W późniejszym terminie mają odbyć się otwarte beta-testy, ale na ten moment nie wiadomo, na których platformach i w jakich regionach świata miałyby one miejsce.

Źródło: Call of Duty

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.