Gdzie oglądać hit Bayern vs PSG w internecie? Liga Mistrzów wraca!; Eintracht Frankfurt vs Napoli. Piotr Zieliński zabłyszczy? Gdzie oglądać mecz?; RB Lipsk vs Manchester City. Gdzie oglądać mecz za darmo?,; Raków Częstochowa vs Karabach Agdam. Gdzie oglądać mecz? [LINK]; Z nimi Raków może zagrać o awans do Ligi Mistrzów. Giganci!; Awans Rakowa. Tyle zarobi klub, jeśli awansuje do LM!
84
Views

Poznaliśmy pary Ligi Mistrzów 2023/24 na tegoroczną fazę mistrzowską. Zapowiada nam się ciekawy i przede wszystkim polski pojedynek, ponieważ w 1/8 finałów naprzeciw sobie staną Robert Lewandowski i Piotr Zieliński. Kto zagra z kim? Sprawdźmy!

Poznaliśmy pary Ligi Mistrzów 2023/24

Rozlosowano pary Ligi Mistrzów 2023/24 na fazę mistrzowską. Kibice reprezentacji Polski będą mogli być świadkiem pojedynku dwóch kluczowych piłkarzy naszej kadry narodowej. Włoskie Napoli, którego zawodnikiem jest Piotr Zieliński, zmierzy się z FC Barceloną z Robertem Lewandowskim w składzie. Poznajcie wszystkie pary, które dziś rozlosowano:

  • FC Porto vs Arsenal
  • Napoli vs FC Barcelona
  • Real Sociedad vs Paris Saint-Germain
  • Inter vs Atlético Madryt
  • PSV vs Borussia Dortmund
  • Lazio vs Bayern
  • FC Kopenhaga vs Manchester City
  • RB Lipsk vs Real Madryt
Znamy pary Ligi Mistrzów 2023/24! Zielu kontra Lewy!
Znamy pary Ligi Mistrzów 2023/24! Zielu kontra Lewy! Fot. UEFA

Kiedy pierwsze mecze?

W pierwszych starciach tegorocznej fazy pucharowej Ligi Mistrzów, zaplanowanych na 13, 14, 20 i 21 lutego, zobaczymy rywalizację europejskich potęg piłkarskich. Rewanże nie pozostaną w tyle, planowane na dni 5, 6, 12 i 13 marca, obiecują jeszcze większe napięcie i zmagania na najwyższym poziomie.

Przeczytaj także: Koniec Ligi Mistrzów, jaką znamy. Dziś ostatnie mecze grupowe w historii

Warto podkreślić, że 15 marca UEFA przeprowadzi losowanie par ćwierćfinałowych, rzucając światło na kolejne etapy turnieju.

Gdzie oglądać hit Bayern vs PSG w internecie? Liga Mistrzów wraca!; Real Madryt vs Liverpool. Gdzie oglądać hit?, FC Porto vs Inter. Kto awansuje dalej? Gdzie oglądać?; Karabach Agdam vs Raków Częstochowa. Transmisja na żywo! [LINK]; Znamy pary Ligi Mistrzów 2023/24! Zielu kontra Lewy!
Kto zagra z kim? Lewy zmierzy się z Zielem. Kto wyjdzie z tej potyczki z tarczą, a kto na niej?

Źródło i zdjęcia: UEFA

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.