12 punktów Sochana. Wolves biorą odwet na Spurs! [Skrót występu]

San Antonio Spurs przegrali dzisiejszej nocy mecz z Minnesotą Timberwolves. 12 punktów Sochana nie pomogło drużynie z Teksasu, której bilans po pięciu meczach wynosi 3-2. Jak zagrał Polak? Zobaczcie skrót jego występu!

Spurs przegrywają z Wilkami

Kilka dni temu San Antonio Spurs rozgrywali spotkanie z Minnesotą Timberwolves. Tamten pojedynek zakończył się pokaźną wygraną podopiecznych Grega Popovicha. Jeremy Sochan rozegrał fantastyczne spotkanie, które zakończył z rekordowym dorobkiem punktowym w swojej dotychczasowej karierze – zdobył 14 punktów.

Przeczytaj także: Fantastyczny Jeremy Sochan! Spurs wygrywają trzeci mecz z rzędu!

Reklama

Dziś w nocy obie drużyny spotkały się ponownie i tym razem wynik spotkania był zupełnie inny. Timberwolves naprawili wszystkie błędy z poprzedniego spotkania i tym razem to oni przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 134 do 122 dla klubu z Minnesoty i nawet 12 punktów Sochana nie pomogło drużynie gości.

12 punktów Sochana. Wolves biorą odwet na Spurs! [Skrót występu]_1
Sochan w drugim meczu przeciwko T-Wolves zdobył 12 punktów. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs

12 punktów Sochana w kolejnym spotkaniu z Wolves

Po dwóch meczach Jeremy’ego Sochana przeciwko Timberwolves można powiedzieć, że bardzo dobrze czuje się grając właśnie z tą drużyną. W pierwszym pojedynku tych ekip zdobył on 14 punktów. Dzisiejsze 12 punktów Sochana podczas dzisiejszego pojedynku tylko potwierdza tę teorię.

12 punktów Sochana. Wolves biorą odwet na Spurs! [Skrót występu]
Pomimo dobrej gry Polaka Spurs przegrali z drużyną z Minnesoty 134 do 122. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs

Do 12 punktów, jakie zdobył, Jeremy Sochan dołożył dwie asysty i po jednym bloku, przechwycie, stracie i zbiórce. Polak popełnił także trzy faule i jako jedyny gracz pierwszej piątki, miał on dodatni wskaźnik +/- +2, co oznacza, że w czasie, kiedy znajdował się na boisku, Spurs byli lepsi od Wolves o dwa punkty.

Poniżej skrót jego występu:

Źródło: opr. własne/Spurs.com/YouTube

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama