159
Views

Air Jordan 1 w filmie Unbanned: The Legend of AJ1

„Ten film dotyczy zarówno kultury hip-hopu, sneakerów, koszykówki, jak i mody. Możliwość podzielenia się nim w TIDAL z fanami, których łączy autentyczna pasja jest dla nas jako filmowców niezwykle ważna i satysfakcjonująca. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten film” powiedział scenarzysta, reżyser i producent filmu, Dexton Deboree. „Air Jordan 1 to ikona wykraczająca poza sport, muzykę czy film, która stała się międzykulturowym globalnym fenomenem. To buty, które łączą pokolenia” – mówi Tony Gervino, TIDAL SVP of Culture and Content.

Użytkownicy TIDAL mogą obejrzeć dokument od 20 lipca na TIDAL.com/Unbanned.

Historia butów Air Jordan 1 w filmie dokumentalnym na Tidal

Historia butów AR1 w filmie dokumentalnym na Tidal

 

Muzyka z filmu w Tidal

Playlisty zainspirowanej życiem i karierą jednego z najlepszych zawodników w historii NBA, Michaela Jordana można posłuchać tutaj. Playlisty inspirowanej filmem i zawierającej utwory, które również się w nim pojawiają można posłuchać tutaj.

Kategoria artykułu
Film
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.