78
Views

Anglia vs Iran to pierwszy tego dnia mecz na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze. Spotkanie w grupie B rozpocznie się już o 14:00 czasu polskiego. Gdzie oglądać ten mecz?

Is it coming home? Anglia rozpoczyna marsz po puchar

Drugi mundialowy dzień rozpoczynamy od pojedynku Anglia vs Iran. Lwy Albionu są zdecydowanym faworytem tego spotkania, jak i całej grupy B, w której znajdują się także Stany Zjednoczone oraz reprezentacja Walii. Warto przypomnieć, że Anglicy wygrali grupę eliminacyjną, w której drugie miejsce zajęła nasza reprezentacja.

Przeczytaj także: Holandia vs Senegal. Gdzie oglądać mistrzostwa świata?

Iran na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze awansował bez żadnych problemów. Ich eliminacje zaczęły się od 2. rundy w strefie azjatyckiej i zajęli w swojej grupie pierwsze miejsce z sześcioma wygranymi i dwoma porażkami. Awansowali do kolejnej rundy, gdzie w grupie z m.in. Libanem, ZEA czy Koreą Południową zanotowali bilans 8-1-1, co dało im bezpośredni awans na mundial.

mś 2022
Dziś kolejne mecze na mundialu!

Gdzie oglądać mecz Anglia vs Iran?

Jak zwykle kibice reprezentacji Anglii liczą na to, że również na tej imprezie uda im się wygrać, to, o co grają wszystkie reprezentacje. Na Mistrzostwach Europy 2020, które rozgrywane były m.in. na ich ziemi, byli bardzo blisko upragnionego celu, jednak ostatecznie miano triumfatora przypadło Włochom, którzy pokonali Anglików w karnych.

Anglia vs Iran. Czy Lwy Albionu wygrają swój mecz otwarcia?
Anglia vs Iran. Czy Lwy Albionu wygrają swój mecz otwarcia? Fot. Twitter @England

Is it coming home? Z pewnością takie pytanie zadają sobie wszyscy fani reprezentacji Anglii. Gdzie więc oglądać mecz Anglia vs Iran? Spotkanie rozpocznie się już o 14:00, a transmisja odbędzie się na TVP 1, TVP Sport i stronie internetowej TVP Sport oraz aplikacji.

Zdjęcie: Twitter

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.