97
Views

Mistrzostwa Świata w Katarze rozpoczęły się na dobre. We wczorajszym meczu otwarcie Ekwador pokonał gospodarza 2:0. Dziś grupa A dokończy swoje spotkania. Gdzie więc oglądać mecz Holandia vs Senegal? O której początek meczu?

Katar przegrywa w meczu otwarcia

Wczoraj oficjalnie rozpoczęły się Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Reprezentacja gospodarzy w meczu otwarcie podejmowała Ekwador. Samo otwarcie mistrzostw z pewnością było stresujące dla Katarczyków, a jeśli dodać do tego fakt, że drużyna gospodarzy mundialu nigdy jeszcze nie przegrała meczu inauguracyjnego, z pewnością dodawał presji.

Przeczytaj także: 20 tys. „polskich kibiców” na Mundialu. Tych prawdziwych tylko 5!

Niestety dla reprezentacji Kataru ich drużyna została pierwszym w historii gospodarzem, który nie zdołał wygrać meczu otwarcia. Strzelanie rozpoczęło się w 3. minucie, jednak VAR ukazał, że przed zdobyciem bramki piłkarz Ekwadoru był na spalonym. Decyzja ta wywołała sporo zamieszania. Jak mówi stare przysłowie, co się odwlecze, to nie uciecze i Ekwador w 16. minucie strzelił gola z rzutu karnego. Wynik podwyższył w 31. minucie, a autorem obu bramek został Enner Valencia.

Holandia vs Senegal. Gdzie oglądać mistrzostwa świata?
W meczu otwarcia Enner Valencia strzelił dwie bramki Katarowi. Fot. Bleacher Report

Katar nie miał żadnych argumentów sportowych, aby rywalizować ze swoim przeciwnikiem. Smutna prawda jest tak, że “kibice” tej reprezentacji zaczęli wychodzić ze stadionu już w okolicach 60. minuty. Dziś jednak prawdziwy hit tej grupy – Holandia vs Senegal. Gdzie oglądać ten mecz?

Gdzie oglądać mecz Holandia vs Senegal?

Holandia vs Senegal to pojedynek dwóch teoretycznie najlepszych drużyn grupy A. Reprezentacja Oranje ostatnie mistrzostwa świata musiała oglądać z domu, ponieważ nie udało im się zakwalifikować się do turnieju w Rosji. Dlatego też z pewnością będą chcieli rekompensować się swoim kibicom. Z kolei Senegal, my jako kibice reprezentacji Polski, pamiętamy doskonale. To właśnie pierwszym meczu na mundialu w Rosji mierzyliśmy się z tą reprezentacją. Mecz ten przegraliśmy 2:1 po fatalnym występie – golu samobójczym Thiago Cionka oraz katastrofalnym błędzie Bednarka i Szczęsnego.

Mistrzostwa Świata w Katarze, Mundial jak żaden inny. 20 tys. kamer i SI będą pilnować porządku! Holandia vs Senegal. Gdzie oglądać mistrzostwa świata?
Holandia vs Senegal. Gdzie oglądać mistrzostwa świata?

Mecz Holandia vs Senegal będzie bardzo ciekawym widowiskiem. Gdzie więc oglądać ten mecz? Spotkanie reprezentacji Oranje i drużyny z Afryki będzie transmitowane na kanale TVP 1, TVP Sport oraz stronie internetowej TVP Sport i w aplikacjach mobilnych i Smart TV. Początek o meczu o 17:00!

Zdjęcie: Bleacher Report

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.