87
Views

Arctic postanowił wprowadzić na rynek nową wersję pasty termoprzewodzącej jaką jest MX-6. Ma ona zapewnić nawet 20% lepszą wydajność.

Arctic wprowadza pastę termoprzewodzącą MX-6
Arctic wprowadza pastę termoprzewodzącą.

Arctic MX-6 jest następcą MX-5, która została wydana półtora roku temu. W porównaniu do poprzedniej wersji poprawiono skład oraz cechuje się znacznie niższym oporem cieplnym. Pasta dzięki swojej lepkości może być stosowana bezpośrednio na rdzeń również procesora graficznego oraz na układy znajdujące się w konsolach do gier. Producent chwali się także długą żywotnością pasty, która ma wynosić około 8 lat. Po tym czasie jej wydajność ma drastycznie spaść.

Przeczytaj także: Cooler Master wydał fioletową pastę termoprzewodzącą

Arctic wprowadza pastę termoprzewodzącą MX-6
Arctic wprowadza pastę termoprzewodzącą.

Arctic wprowadza pastę termoprzewodzącą MX-6

Nowa pasta producenta nie ma też zwojować naszego portfela. Cena 2-gramowej tubki została ustalona na 6,79 $, a za wersję 4-gramową zapłacimy 9,79 $. W ofercie ma także być dostępny zestaw, w którym poza opakowaniem 8-gramowym pasty znajdziemy 6 ściereczek do czyszczenia. Taki zestaw ma kosztować 11,99 $.

Źródło: Arctic

Kategoria artykułu
Hardware
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.