126
Views

Tak! To prawda. Artur Szpilka zmierzy się w pojedynku szachowym ze swoim przyszłym przeciwnikiem. Kto wygra ten pojedynek?

Tego jeszcze nie było!

Już dziś po oficjalnym ważeniu zostanie transmitowany pojedynek szachowy. “Szpila” i Radczenko interesują się to tą dziedziną sportu i obaj zgodzili się na taki “event”. W historii KSW jeszcze tego nie było by dwóch przyszłych rywali mierzyło się ze sobą na dzień przed planowaną walką w szachach.

Pojedynek szachowy Szpilka vs Radczenko dostępny tutaj o godzinie 18.00!

Artur Szpilka vs Sergiej Radczenko – pół żartem pół serio

Oczywiście, walka na “pionki” to nie jedyne starcie jakie czeka obu panów. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w klatce KSW i obaj zadebiutują w formule MMA. Poprzednio zawodnicy mierzyli się w boksie i wtedy lepszy był reprezentant Polski. Radczenko i “Szpila” nie żywią do siebie urazy i starcie jest czysto sportowe. W wywiadzie przed KSW 71 Artur przyznaje, że jest to pewnego rodzaju pomoc Radczence w ciężkiej sytuacji spowodowanej wojną na Ukrainie.

Ukrainiec w ostatniej zawodowej walce pokonał swojego rodaka Igora Pylypenko. Kariera Sergieja nie jest zbyt imponująca w swoich 15 zawodowych pojedynkach wygrywał zaledwie 8 razy. Walka z Pylypenką zakończyła serię 5 przegranych z rzędu.

Źródło zdjęć: portal kswmma.pl, portal sport.radiozet.pl.

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.