Connect
To Top

ATLETO – koszule stworzone z myślą o sportowcach

Dla wielu aktywnych mężczyzn sport to całe życie. Często efektem tego jest rozbudowana sylwetka, która uniemożliwia ubranie zwykłej koszuli slim fit i cieszenie się eleganckim oraz wysportowanym wyglądem. W odpowiedzi na potrzeby mężczyzn o umięśnionej i atletycznej sylwetce powstało ATLETO – marka oferującą eleganckie i casualowe koszule, które dzięki innowacyjnej bryle dopasowują się niemal do każdego rodzaju sylwetki.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Krój inny niż wszystkie

Jednym z głównych problemów, związanych z dopasowaniem koszuli o kroju Slim Fit do atletycznej sylwetki, jest niedobór tkaniny w okolicach klatki piersiowej oraz ramionach.

Koszule Atleto zostały zaprojektowane tak, aby podkreślać efekty ciężkiej pracy sportowców oraz dawać poczucie elegancji. Jest to możliwe, dzięki innowacyjnej oraz opatentowanej bryle koszuli, która umożliwia swobodę ruchów, nawet przy bardziej umięśnionych sylwetkach.

Nasze koszule, produkowane są według najwyższych standardów jakości, o czym świadczy między innymi 7 ściegów na cm szwu, czy wyjmowane fiszbiny kołnierza. Ponadto, zastosowano tzw. szwy bieliźniane, dzięki czemu skóra nie ma kontaktu z brzegiem tkaniny, co zapewnia większy komfort oraz estetykę. Koszule, uszyte są z wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu są mięsiste i przyjemne w dotyku.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media