Automatyczna pościel dla ułatwienia życia?

TO TAKIE PROSTE

Automatyczna pościel? Zaproponowany gadżet może umilić nam życie. Czy można nie pościelić łóżka? Projekt nazywa się Smartduvet i opiera się na pomyślę wykorzystywanym w materacach przeciwodleżynowych. Inteligentna kołdra została podzielona na sektory. Wspomniane sektory w odpowiednim momencie wypełniają się powietrzem sprawiając że całość robi się sztywna. Cały zestaw obejmuje rurkę i pompę powietrza, którą umieszczamy pod łóżkiem. By całość rozwijała się prawidłowo konieczne jest przymocowanie kołdry do prześcieradła.

Automatyczna pościel? JEST I APLIKACJA

Dzisiaj nic nie może działać bez zdalnej aplikacji, nie inaczej jest z Smartduvet. W aplikacji jesteśmy w stanie ustawić czas ścielenia łóżka. Projekt pojawił się na Kickstarterze, jednak nie należy do najtańszych innowacji. Koszt takiego „cacka” to około 836 złotych.

Samo wiążące buty, pościel która składa się samoczynnie i tak dalej. Liczba wynalazków, które mają ułatwiać nam życie jest ogromna. Jedne z pomysłów są lepiej dopracowane, drugie nigdy nie znajdą zastosowania w życiu realnym. Jednym z czynników, które powodują niechęć do tego typu wynalazków jest po prostu cena. Od lat wiadomo, że za wygodę należy zapłacić, lub jak to mówią, wygoda jest dla bogatych. Jeśli denerwuje was ścielenie łóżka warto zastanowić się nad Smartduvet

Jak działa automatyczna pościel?
Jak działa automatyczna pościel?