Sieć Biedronka ma zamiar gonić konkurencję i ma zamiar otworzyć swój nowo nowy sklep internetowy o nazwie Biedronka Home.

Biedronka Home to nowy sklep internetowy sieci Biedronka
Biedronka Home to nowy sklep internetowy sieci Biedronka

Sklep internetowy Biedronka Home już istnieje, ale dostęp do niego uzyskali jedynie pracownicy sieci i niektóre portale. Od tych osób dowiadujemy się co między innymi można w nim kupić.

Biedronka Home. Tutaj nie kupisz produktów spożywczych

Sklep posiada obecnie niemal 1000 produktów, ale ich liczba ma systematycznie wzrastać. Jak sama nazwa Home w nazwie sklepu mówi, znajdziemy tam produkty z przeznaczeniem do domu. Są one podzielone na dziewięć kategorii: kuchnia, dom i ogród, elektronika, warsztat i auto, sport i hobby, zdrowie i uroda, dziecko, kultura i rozrywka oraz moda.

W sklepie znajdują się produkty marek własnych Biedronki np. Smukee, Hoffen, Tom&Rose, Elefun, Niteo, czy Seven For 7. Nie zabraknie też produktów firm trzecich tj. Ambition, MG Home, MPM, Fiskars, czy Puccini.

Biedronka osiąga wzrost zysków

W drugim kwartale tego roku, spółka Jeronimo Martins miała 172 miliony euro zysku netto. To daje wzrost o aż 44 miliony euro względem poprzedniego roku. Sama sieć Biedronka zaliczyła wzrost przychodów o 21,3%. Biedronka także nadal inwestuje w nowe sklepy, których otworzyła 40 w pierwszym półroczu tego roku. Warto wspomnieć również, że zamkniętych zostało 33 placówki, a 127 lokalizacji zmodernizowano.

Źródło: Money

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii biznes.