132
Views

Wszystko już przesądzone. Rosja została zdyskwalifikowana, przez co Reprezentacja Polski zagra finałowy mecz ze zwycięskim składem spotkania Szwecja – Czechy. W związku z tym w piątek pojawią się bilety na finał barażu MŚ w Katarze.

Wczoraj sekretarz generalny PZPN informował o decyzji FIFA dotyczącą meczu Polska – Rosja. Finalnie, Rosjanie zostali ukarani walkowerem, czego efektem jest “automatyczne” przejście naszej reprezentacji do dalszej rywalizacji. W związku z tym, pojawiły się już bilety na finał barażu MŚ w Katarze. Już w ten piątek, 11 marca rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz. Spotkanie odbędzie się 29 marca 2022 w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Rywalem Reprezentacji Polski będzie zwycięzca spotkania Szwecja – Czechy.

Bilety na finał barażu MŚ w Katarze. Kiedy rusza sprzedaż?
Bilety na finał barażu MŚ w Katarze. Kiedy rusza sprzedaż?

Bilety na finał barażu MŚ w Katarze

Warto wspomnieć, że Stadion Śląski w Chorzowie, na którym zostanie rozegrany mecz, może pomieścić około 54 tysiące kibiców. Oczywiste jest więc to, że bilety na finał barażu MŚ w Katarze mogą zostać wyprzedane bardzo szybko. Nie należy więc czekać na ostatnią chwilę z zakupem.

Szczegóły na temat harmonogramu sprzedaży oraz konkretne ceny biletów można znaleźć tutaj. Ceny biletów startują od 90 zł (osoba niepełnosprawna, easy access). Bilet rodzinny to wydatek rzędu 160 zł (opiekun + dziecko). Kategoria III (za bramką) została wyceniona na 120 zł. Kolejna jest kategoria II (180 zł) oraz I (240 zł).

Źródło zdjęcia: PZPN.

Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.