Bardzo przykre informacje docierają do nas od rodziny popularnego aktora. Bruce Willis kończy karierę z powodu ciężkiej choroby.

Na profilu Rumer Willis na Instagramie możemy znaleźć zdjęcie z opisem, który podpisuje się rodzina znanego aktora. Możemy wyczytać w nim, że Bruce Willis kończy karierę, a powodem jest jego ciężka choroba.

Bruce Willis kończy karierę z powodu ciężkiej choroby

Niestety, u Willisa zdiagnozowano afazję. Choroba wpływa na zdolności poznawcze aktora. Zaburzenia mowy, których powodem jest uszkodzenie mózgu oczywiście wpływają na działalność Bruce’a na tyle mocno, że nie ma mowy o kontynuowaniu kariery. Niestety, początek problemów został dostrzeżony w 2015 roku. Bruce Willis musiał zrezygnować w pracy przy filmie Śmietanka towarzyska, której reżyserem był Woody Allen. Powodem były problemy z pamięcią dialogów.

Warto przypomnieć, że przełomowym momentem w jego karierze byłą rola w serialu “Na wariackich papierach”. Oczywiście, wiele osób zna Bruce’a Willis’a z serii “Szklana pułapka”. Osobiście uwielbiam jego rolę w filmie “Armageddon”, który mógłbym oglądać w nieskończoność.

Aktor dwukrotnie zdobył “Złoty Glob” oraz “Nagrodę Emmy”. Otrzymał również dwie “Złote Maliny”. Mam nadzieję, że Bruce będzie walczył o powrót do zdrowia. Trzymam kciuki!

Bruce Willis kończy karierę z powodu ciężkiej choroby
Bruce Willis kończy karierę z powodu ciężkiej choroby

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii film.