Crocs Echo Storm - nowe buty tej marki.
267
Views

Najpierw marka wzbudziła zainteresowanie… posiadaczy ogródków, którzy z przyjemnością wykorzystywali ich praktyczność. Między innymi, rzecz jasna. Dziś Crocs współpracuje z topowymi gwiazdami, takimi jak Post Malone, Justin Bieber czy uznanymi markami jak Balenciaga. Zobacz Crocs Echo Storm. To nowość, która zainteresuje fanów streetwearu ale i nie tylko.

Crocs Echo Storm - połączenie chodaków ze sneakersami
Crocs Echo Storm – połączenie chodaków ze sneakersami

Czy da się połączyć chodaki ze sneakersami? Crocs Echo Storm udowadnia, że tak! Wystarczy spojrzeć na te buty, które łączą innowację z designem. Oczywiście, najwięksi fani mogą zauważyć podobieństwo do modelu Echo Log, jednak są to zupełnie inne projekty. Producent zdecydował się zastosować w Echo Storm “pluszową”, neoprenową skarpetę z siateczkową wentylacją. Co daje użytkownikowi? Przede wszystkim wygodę niezależnie od tego, jak długo będzie korzystał z obuwia. Dodatkowo warto zauważyć małe, praktycznie niewidoczne otwory wentylacyjne, które dochodzą do do podeszwy i przecinają jej środkową części. Na tym nie koniec. Warto przyjrzeć się bliżej wkładce LiteRide. Ona również wpływa na komfort użytkowania butów.

Crocs Echo Storm - buty z przyszłości. To chodako-sneakersy
Crocs Echo Storm - buty z przyszłości. To chodako-sneakersy

Crocs Echo Storm – połączenie chodaków ze sneakersami

Przeanalizujmy kolejny, najważniejszy chyba element tego obuwia. Oczywiście, chodzi o podeszwę. W tym przypadku, co raczej nikogo nie zdziwi, mamy do czynienia z gumowym elementem, który jest w pewnym stopniu wizytówką marki Crocs. Taki materiał to trwałość, niezależnie od warunków, w jakich będziemy korzystać z butów. Fani tego przedsiębiorstwa z pewnością zwrócą uwagę na to, że nie z tyłu zniknął charakterystyczny pasek przy pięcie. To sprawia, że Echo Storm przypomina bardziej sneakersy niż chodaki. Z resztą, nie jest to żaden przypadek. Marka Crocs chce w pewnym stopniu porzucić wizerunek producenta jednego – znanego wszystkim – typu obuwia, gdyż chce, by kojarzono ją z firmą, która potrafi wybiegać w przyszłość.

Crocs Echo Storm - połączenie chodaków ze sneakersami
Crocs Echo Storm – połączenie chodaków ze sneakersami

Na koniec kwestia kolorystyki, która również zaskakuje – ale tak pozytywnie. Przede wszystkim mamy trzy warianty – biały, czarny i seledynowy. Wyglądają świetnie, prawda? Logo “Crocs” tym razem umieszczono pod przednim ściągaczem. Do jakich outfitów pasuje ten model? Z jednej strony można je uznać za obuwie uniwersalne, aczkolwiek osobiście szedłbym w tematy typowo lifestylowe. Jedno jest pewne – jeśli je założymy, z pewnością będziemy cieszyli się wysokim komfortem, z czego słynie obuwie Crocs. Ile kosztuje model Echo Storm? Cena na stronie producenta to 459,90 zł.

Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.