Site icon MenWorld.pl

Cała rodzina Samsung Galaxy S22 na pierwszych zdjęciach!

Przyszłoroczna premiera smartfonów z serii Samsung Galaxy S22 wywołuje spore emocje wśród fanów marki. Eksperci jednak uspokajają i informują, że zmian nie będzie aż tak dużo. Cała seria smartfonów pojawiła się na pierwszych zdjęciach! 

Smartfony Samsung Galaxy S22 w całej okazałości

Seria Samsung Galaxy S22 ma zadebiutować w pierwszym kwartale przyszłego roku. Zmiany względem poprzedniej generacji nie będą jednak zbyt duże. Pojawiały się przecieki, że nowa odsłona telefonów południowokoreańskiego producenta wprowadzi, co oczywiste, nowe procesory oraz obiektywy aparatów. Design urządzenia miałby zostać niezmieniony aż nadto. 

Zdjęcia, które pojawiły się w internecie, zdają się nieco potwierdzać te sugestie. Na przeciekach możemy zobaczyć całą rodzinę smartfonów z serii Samsung Galaxy S22 w dwóch klasycznych kolorach – czarnym i białym. Modele S22 i S22 mają mieć błyszczący tył, przez co nie będą propozycją dla osób, którym przeszkadzają palcujące się smartfony. W przypadku S22 Ultra/Note będzie inaczej, ponieważ model ten ma mieć matowe wykończenie. 

Większe zmiany znajdziemy pod obudową

Samsung nie zdecydował się na wprowadzenie radykalnych zmian i nowa generacja będzie raczej ewolucją niż rewolucją pod względem wyglądu serii Galaxy S22. Więcej zmian można jednak oczekiwać w kwestii specyfikacji. W podstawowej wersji modelu ma znajdować się 6,06-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD+ z odświeżaniem 120 Hz. Urządzenie, w zależności od wersji, będzie pracowało na procesorze Exynos 2200 lub Snapdragon 8 Gen 1. Na pokładzie znajdziemy baterię o pojemności 3700 mAh.

Mocniejsza wersja, czyli Galaxy S22+ będzie posiadał ten sam ekran o przekątnej 6,5-cala. W kwestii procesora będzie tak samo, jak w podstawowym modelu. Tutaj znajdziemy jednak akumulator o pojemności 4500 mAh. Trzeci model, którego nazwa nie jest jeszcze znana, południowokoreański producent wyposaży w 6,8-calowy wyświetlacz LTPO. Akumulator w przypadku tego modelu będzie miał 5000 mAh pojemności. Będzie obsługiwał rysik S Pen. 

Źródło: https://twitter.com/heyitsyogesh/status/1470408899610091531

Exit mobile version