144
Views

Call of Duty Warzone 2 będzie miało swoją premierę jeszcze w tym roku. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy prawdopodobnie Activision Blizzard udostępni kolejną część swojej niezwykle popularnej gry typu battle royale!

Wiemy, kiedy Call of Duty Warzone 2 trafi do graczy?

Seria Call of Duty cieszy się wielką popularnością, jednak chyba żadna z gier nie była tak popularna, jak darmowy battle royale Warzone. Ta zadebiutowała w 2020 roku w czasie pandemii i od razu stała się hitem, który w dalszym ciągu jest jedną z najczęściej oglądanych gier na platformie Twitch. Nic dziwnego, gry wojenne zawsze cieszyły się wielkim zainteresowaniem.

Przeczytaj także: FIFA 23 za 29 groszy! Epic będzie realizować zamówienia!

Dlatego też nikogo nie zdziwiła informacja, że Activision Blizzard pracuje nad Call of Duty Warzone 2, czyli kontynuacją popularnego battle royala. Pierwsza część została nieco zniszczona przez hakerów, którzy skutecznie zabierali radość z gry innym, uczciwym graczom. Fani mają nadzieje, że w przypadku drugiej części zabezpieczenia anti-cheat będą zdecydowanie lepsze.

call of duty warzone 2
Call of Duty Warzone 2 - data prawdopodobnej premiery znana!

Prawdopodobna data premiery ujawiona

Wiemy, że Call of Duty Warzone 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku, jednak dokładnych informacji nigdy nie dostaliśmy. Teraz w sieci pojawił się przeciek dotyczący możliwej daty premiery drugiej części popularnego battle royale. Za sprawą dokumentacji, która rzekomo należy do wydawcy, gra ma zadebiutować 16 listopada 2022 roku, czyli po premierze Modern Warfare (28 października).

W dokumencie możemy zobaczyć grę o kryptonimie “Cortez”, czyli Modern Warfare 2, które nazywane jest tak do czasu uruchomienia tytułu. Poniżej możemy natomiast zobaczyć datę premiery Call of Duty Warzone 2. Pamiętajcie jednak, że do takich informacji należy podchodzić z dystansem, ponieważ nie są one potwierdzone w żaden sposób.

Źródło: CharlieINTEL @Twitter (via Reddit)

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.