127
Views

Już w lutym będziemy mogli obejrzeć kolejny, czwarty sezon “Chyłki”. Jest to serial oparty na twórczości, zyskującego ostatnio dużą popularność młodego pisarza jakim jest Remigiusz Mróz. “Chyłka – Inwigilacja” – to tytuł nowej serii.

O czym będzie czwarty sezon serialu?

Dzisiaj serwis Player.pl poinformował o wypuszczeniu kolejnego sezonu o przygodach mecenas Chyłki. Została ona zmuszona przez Langera by bronić ojca przed sądem, więc jej wyjazd niestety nie wypalił. Nie może przeciwstawić się Langerowi, gdyż boi się o swoich najbliższych. Nie ma innego wyjścia, będzie adwokatem swojego ojca.

W tym samym czasie do kancelarii zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany młody mężczyzna, posądzony o atak terrorystyczny, to ich adoptowany syn. Mecenas Chyłka bierze bez wahania tę sprawę. Dzięki niej, kobieta znowu będzie mogła wejść na szczyt.

Obsada nowego sezonu Chyłka Inwigilacja

Oczywiście nowy sezon nie mógłby się obyć bez Chyłki (Magdalena Cielecka), a także Zordona (Filip Pławiak). Zobaczymy również Żelaznego (Szymon Bobrowski), McVaya (Jacek Koman), Langera Juniora (Jakub Gierszał), Kormaka (Piotr Żurawski). Pojawią się także nowe twarze. Nowy sezon wyreżyserował nie kto inny jak Łukasz Palkowski, znany z reżyserii takich filmów jak “Bogowie”, “Najlepszy”.

Poniżej znajdziecie link, który prezentuje zwiastun nowego sezonu.

https://player.pl/programy-online/player-poleca-odcinki,522/odcinek-341,S02E341,199969

Wszystkich serdecznie zapraszam do oglądania już niebawem.

Fot. główna: profil Chyłka na Facebooku.

Kategoria artykułu
Film

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.