Connect
To Top

Najwięksi przedsiębiorcy świata – co ich łączy?

Najwięksi przedsiębiorcy świata. Wzbudzają respekt, zazdrość, a także inspirują. Jeżeli zastanawiasz się, co łączy największych przedsiębiorców świata jak Steve Jobs, Richard Bronson, Bill Gates, Mark Zuckerberg czy Larry Page poza ogromnym sukcesem w biznesie, to warto wiedzieć, iż jest to kilka cech, które bez wątpienia stanowią swego rodzaju przepis na sukces. Każdy z powyższych, a także wielu innych odnoszących sukcesy przedsiębiorców, przez lata doświadczeń w swoich własnych unikalnych środowiskach nabiera pewnych cech, które zaskakują, a jednocześnie czynią z nich rekiny biznesu.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Najwięksi przedsiębiorcy świata słuchają więcej niż mówią 

Być może wydaje się to lekko zaskakujące, niemniej najwięksi przedsiębiorcy świata, a konkretnie naszego pokolenia, nie mówią wiele, robią swoje niezależnie od opinii innych. Kto czytał ot chociażby o Steve Jobs, wie jak był trudny we współpracy, niemniej jako szef miał cały sztab utalentowanych pracowników – doradców, którzy pomagali mu za kulisami podejmować wszelkie decyzje. Z kolei Richard Branson mówił o słuchaniu, jako jednej z najważniejszych zasad przywództwa, mówiąc, że słuchanie pozwala nam uczuć się od siebie nawzajem.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.