94
Views

Conor McGregor po raz trzeci skrzyżuje rękawice z Dustinem Poirerem. Dopełnienie trylogii zakontraktowane jest na 10 lipca. Kto wygra tym razem? 

Conor McGregor vs Dustin Poirier: Trylogia 

To już trzeci raz, kiedy obaj panowie spotkają się w klatce przy okazji gali UFC 264. W poprzednich starciach jedno zwycięstwo zaliczył Irlandczyk, a drugie Amerykanin.  Conor McGregor w pierwszym pojedynku w szybki sposób odprawił Dustina w niespełna 2 minuty przez K.O. W drugim starciu sprawa wyglądała zupełnie inaczej. Na gali, która miała miejsce 23 stycznia tego roku lepszym okazał się Dustin Poirier. Kontrolując przebieg walki, unieruchomił Irlandczyka kopnięciami w goleń powodując bolesną kontuzje, aby następnie znokautować go w 3 rundzie. Trzecia walka ma raz na zawsze zamknąć historię “waśni” między Conorem a Dustinem.  

UFC 264 – gala przy pełnych trybunach! 

Wydarzenie jakim jest gala UFC 264 jest wstępem do “normalności” po wygasającej pandemii COVID-19. Prezydent federacji Dana White za pośrednictwem Twittera ogłosił, że gala odbędzie się przy trybunach pełnych kibiców. T-Mobile Arena w Las Vegas pomieści 20 tysięcy kibiców. Taka ilość osób jest zaledwie 1/3 tego, co wygenerowała największa z dotychczasowych imprez. Największą publiczność zgromadziła gala UFC 243. Mowa o dokładnie 57 tysiącach kibiców. Conor McGregor to żywa maszynka do robienia pieniędzy. Raczej nikogo to nie dziwi. Sportowiec na swoim nazwisku zbił fortunę, więc i tym razem możemy spodziewać się błyskawicznego wyprzedania biletów. Jak myślicie, wygra McGregor czy Poirier? Gala UFC 264 odbędzie się 10 lipca bieżącego roku. Nie mogę się doczekać!

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.