Conor McGregor

Conor McGregor vs Dustin Poirier 3. UFC 264 walka przy pełnych trybunach!

Conor McGregor po raz trzeci skrzyżuje rękawice z Dustinem Poirerem. Dopełnienie trylogii zakontraktowane jest na 10 lipca. Kto wygra tym razem? 

Conor McGregor vs Dustin Poirier: Trylogia 

To już trzeci raz, kiedy obaj panowie spotkają się w klatce przy okazji gali UFC 264. W poprzednich starciach jedno zwycięstwo zaliczył Irlandczyk, a drugie Amerykanin.  Conor McGregor w pierwszym pojedynku w szybki sposób odprawił Dustina w niespełna 2 minuty przez K.O. W drugim starciu sprawa wyglądała zupełnie inaczej. Na gali, która miała miejsce 23 stycznia tego roku lepszym okazał się Dustin Poirier. Kontrolując przebieg walki, unieruchomił Irlandczyka kopnięciami w goleń powodując bolesną kontuzje, aby następnie znokautować go w 3 rundzie. Trzecia walka ma raz na zawsze zamknąć historię “waśni” między Conorem a Dustinem.  

UFC 264 – gala przy pełnych trybunach! 

Wydarzenie jakim jest gala UFC 264 jest wstępem do “normalności” po wygasającej pandemii COVID-19. Prezydent federacji Dana White za pośrednictwem Twittera ogłosił, że gala odbędzie się przy trybunach pełnych kibiców. T-Mobile Arena w Las Vegas pomieści 20 tysięcy kibiców. Taka ilość osób jest zaledwie 1/3 tego, co wygenerowała największa z dotychczasowych imprez. Największą publiczność zgromadziła gala UFC 243. Mowa o dokładnie 57 tysiącach kibiców. Conor McGregor to żywa maszynka do robienia pieniędzy. Raczej nikogo to nie dziwi. Sportowiec na swoim nazwisku zbił fortunę, więc i tym razem możemy spodziewać się błyskawicznego wyprzedania biletów. Jak myślicie, wygra McGregor czy Poirier? Gala UFC 264 odbędzie się 10 lipca bieżącego roku. Nie mogę się doczekać!