Converse Chuck 70 AT-CX – musisz mieć te buty. Dlaczego?

Marka doszła do wniosku, że model Converse Chuck 70 AT-CX będzie połączeniem ciekawego designu z wysokim komfortem użytkowania. To jak, skusisz się?

Nie ukrywam, prezentowany model butów marki Converse wygląda dość nietypowo. Jest to w pewnym stopniu połączenie klasycznych trampków z sneakersami. Jeśli więc lubicie się wyróżniać z tłumu, a przy okazji oczekujecie od butów tego, by były wygodne, myślę, że warto się zainteresować modelem Chuck 70 AT-XC. Szczególnie, że według Converse, technologia CX składa się z innowacyjnych rozwiązań, które finalnie mają wyrażać siebie, a także zapewniać długotrwały komfort.

Converse Chuck 70 AT-CX
Converse Chuck 70 AT-CX

Converse Chuck 70 AT-CX – sneakerso… trampki?

Sylwetka buta została przygotowana tak, aby gwarantować użytkownikowi stabilną podstawę oraz dobry komfort. Ma w tym pomóc absorbująca uderzenia pianka CX. Z kolei cholewka nadal pozostaje wierna klasyce, czyli modelowi Chuck 70, który jest interpretacją Chuck Taylor All Star. Przyglądając się bliżej prezentowanym butom możemy zauważyć podwyższoną podeszwę, która ma za zadanie amortyzować każdy nasz ruch. Krótko mówiąc – producent kładł nacisk na nietuzinkowy wygląd, ale również na komfort.

Reklama

Warto zauważyć, że obuwie Converse Chuck 70 AT-CX będzie dostępne w sprzedaży od jutra, 02.08 na www.converse.pl oraz w sklepach stacjonarnych marki.

Reklama