Co jest, doktorku? Legendarna postać z kreskówek, które lubią zarówno młodsi jak i starsi świętuje osiemdziesiąte urodziny. Tak! Właśnie tyle “wiosen” ma Królik Bugs. Converse świętuje urodziny gwiazdy Zwariowanych Melodii prezentując nową kolekcję. Czy spodoba się, tak jak postać z kreskówki zarówno starszym, jak i młodszym fanom marki? Nie ukrywam, zwróciłem uwagę na kilka produktów.

Converse i Królik Bugs

W kolekcji znalazły się takie produkty jak koszulki t-shirt, bluzy, czy, rzecz jasna obuwie. Spodobały mi się przede wszystkim buty Converse wykonane z szarego, zamszowego materiału. Przynajmniej tak wyglądają. Fajnie wygląda również czarna bluza z napisem “What’s up doc” na rękawie. Reszta? Raczej celuje w młodszych odbiorców. Tak czy inaczej, fani Królika mogą się mocno zainteresować nową kolekcją, gdyż mocno nawiązuje do jego zwariowanych przygód znanych ze Zwariowanych Melodii.

Warto zauważyć, że pojawia się sztuczne futro, haftowane emblematy marchewki oraz oczywiście znane na całym świecie logo Looney Tunes. Z tego co pamiętam, nie jest to pierwszy raz jeśli chodzi o Converse, które używa w swojej kolekcji Królika, a już na pewno bohaterów Zwariowanych Melodii. Ceny? Obuwie na którym widnieje Królik Bugs świętujący 80-te urodziny w zależności od modelu może kosztować od 220 zł do 440 zł. Rzecz jasna, w zależności od sklepu. Zauważyłem je jedynie na sneakerstudio.pl. Cen bluz i koszulek nie udało mi się znaleźć.

Kolekcja Converse i Królik Bugs będzie dostępna w wybranych sklepach Converse a także na stronie converse.pl pod koniec tego miesiąca.