Connect
To Top

Creative SXFI już w Polsce. Poznajcie technologię dźwięku holograficznego

Będąc w kinie lub na koncercie możecie doświadczyć dźwięku przestrzennego. Wracając do domu i włączając film lub ulubioną piosenkę na słuchawkach brakuje nam często jakości surround. Uczestniczyłem w prezentacji produktów Creative SXFI, które wprowadzają brakujący realizm, co z kolei sprawia, że wrażenia odsłuchu są znacznie ciekawsze. Początkowo podchodziłem do tego tak zwanego holograficznego dźwięku dość sceptycznie…

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Creative SXFI – co to właściwie jest?

Jakiś czas temu, kiedy odbywały się targi CES w Vegas otrzymałem kilka informacji, że technologia Creative SXFI (Super X-Fi) otrzymała wiele nagród od przedstawicieli mediów. Wielu z nich sugerowało, że nowe produkty Creative’a sprawiają, że słuchając muzyki korzystając ze wzmacniacza słuchawkowego bądź po prostu słuchawek SXFI mamy wrażenie, jakbyśmy znajdowali się na sali kinowej bądź tuż przed sceną podczas koncertu ulubionego zespołu. Trochę dziwił mnie ten zachwyt, ponieważ bardzo trudno osiągnąć efekt dźwięku holograficznego, jak to nazywa Creative.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media