Cristiano Ronaldo kończy karierę? Te słowa są jednoznaczne
139
Views

Czy faktycznie Cristiano Ronaldo kończy karierę? Trudno to ocenić, ale sami zobaczcie. Ma już 37 lat i w pewnym stopniu kryzys zawodowy. Bądźmy szczerzy, wyrzucono go z klubu, mundial nie do końca może zaliczyć do udanych.

Ronaldo dał wywiad, w którym nie szczędził gorzkich słów na temat otoczenia Manchesteru United. Nie musieliśmy czekać długo na reakcję. Kara pieniężna i ostatecznie wyrzucenie z klubu. Portugalczyk ma już swoje lata, dlatego tak naprawdę nie wiadomo co zrobi. Transfer do USA? A może Arabia? Pojawiła się nowa plotka związana z tym, czym zajmować się będzie jeden z najpopularniejszych piłkarzy.

Leo Messi
Cristiano Ronaldo kończy karierę? Te słowa są jednoznaczne

Cristiano Ronaldo kończy karierę? Słowa francuskiego piłkarza dają do myślenia

Kto wie, może niebawem faktycznie się okazać, że Portugalczyk powie “dość” i zawiesi korki. Tym bardziej jest to realne, gdyż nie tak dawno Patric Evra rozmawiał ze Sky Sports i tam zasugerował, że fakt, Ronaldo pomimo wieku nadal chce grać, jednak może zakończyć karierę. Powód? Nie ma go w wyjściowym składzie reprezentacji narodowej.

Zapewne kolejne dni będą decydujące dla Portugalczyka, który udał się do Dubaju. Aby podpisać nowy kontrakt? Tego nie wiadomo. Może chce odpocząć, a może faktycznie dojdzie do wniosków, że czas ze sceny zejść niepokonanym. Jak myślicie? Powinien “kupić bilet do USA”, czy jednak najlepiej byłoby, gdyby pomyślał o zmianie zawodu? Z resztą, raczej na brak gotówki nie powinien narzekać. Wystarczy zobaczyć profil cr7 na Instagramie – jest bogaty w treści biznesowe, dlatego finanse na pewno nie będą przeszkodą.

Cristiano Ronaldo kończy karierę? Te słowa są jednoznaczne
Cristiano Ronaldo kończy karierę? Te słowa są jednoznaczne
Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.