85
Views

Czy Robert Lewandowski zagra na kolejnych Mistrzostwach Świata 2026, które odbędą się na terenie Stanów Zjednoczonych, w Kanadzie i Meksyku? Kapitan reprezentacji Polski postawił sprawę jasno.

Piąty wielki turniej kapitana reprezentacji

Chyba każdy zgodzi się z tym, że Robert Lewandowski jest najlepszym piłkarzem w historii polskiego futbolu i najważniejszą postacią obecnej drużyny narodowej. Kibice nie wyobrażają sobie momentu, w którym ogłosi on zakończenie kariery reprezentacyjnej. Piłkarz Barcelony ma 34-lata i wielu zastanawia się, czy mundial w Katarze, jest jego ostatnim w karierze.

Przeczytaj także: 20 tys. „polskich kibiców” na Mundialu. Tych prawdziwych tylko 5!

Robert Lewandowski
Mundial w Katarze to piąty wielki turniej piłkarski naszego kapitana! Czy zakończy się lepiej niż dwa poprzednie?

W swojej karierze Robert Lewandowski zagrał na trzech czterech wielkich turniejach, a mundial w Katarze, jest jego piątą imprezą. W 2012 roku na Euro w Polsce nasza reprezentacja nie wyszła z grupy, w 2016 roku dotarliśmy do ćwierćfinału turnieju Mistrzostw Europy, a turniej MŚ w Rosji i Euro 2020 zakończyły się tak jak ME w Polsce i na Ukrainie. Czy tym razem będzie inaczej?

Czy Lewandowski zagra na Mistrzostwach Świata 2026?

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Wojciech Szczęsny wyznał, że za cztery lata na pewno nie będzie grał w piłkę nożną. Oznacza to tyle, że pierwszy bramkarz reprezentacji Polski nie będzie bronił dostępu do naszej bramki podczas następnego mundialu. Na podobne pytanie odpowiedział Robert Lewandowski.

Jeśli kogoś zastanawiało to, czy Robert Lewandowski zagra na mundialu w 2026 roku, to kapitan reprezentacji Polski odpowiedział na to pytanie. Napastnik wyznał, że nie sądzi, że MŚ w Katarze będą jego ostatnim mundialem. Piłkarz Barcelony planuje zagrać za cztery lata na turnieju, który odbędzie się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w Meksyku.

robert lewandowski fc barcelona Czy Lewandowski zagra na kolejnym mundialu? Stanowcze słowa kapitana
Czy Lewandowski zagra na kolejnym mundialu? Stanowcze słowa kapitana! Fot. MenWorld

Źródło: Meczyki

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.