Debiut Samsung Galaxy S22 FE jednak nastąpi?
119
Views

Debiut Samsung Galaxy S22 FE miał nastąpić w 2022 roku, jednak tak się nie stało. Plotki cały czas sugerowały, że smartfon ten trafił już do kosza, jednak najnowsze przecieki mówią, że telefon może wkrótce pojawić się na rynku.

Debiut Samsung Galaxy S22 FE jednak nie jest przekreślony?

Wstępnie debiut Samsung Galaxy S22 FE zapowiedziany był na 2022 rok. Po wielkim sukcesie poprzednika fani południowokoreańskiego producenta smartfonów wierzyli, że jego następca będzie jeszcze lepszy. Niestety, urządzenie nie zostało zaprezentowane i sugerowało się, że projekt po prostu trafił do kosza.

Przeczytaj także: Nowa funkcja Google pomoże kontrolować ci dziecko! Tego brakowało!

Debiut Samsung Galaxy S22 FE jednak nastąpi?
Samsung Galaxy S22 FE jednak istnieje i zadebiutuje w przyszłym roku?

Okazuje się jednak, że debiut Samsung Galaxy S22 FE może jednak nastąpić. Według leakera @RGcloudsS S22 FE prędzej czy później zostanie wprowadzony na rynek i nie będzie napędzany procesorem MediaTek, jak sugerowały marcowe przecieki, a układem Exynos 2300. Model ten ma być zastępstwem dla Samsunga Galaxy A74.

Kiedy miałaby odbyć się premiera smartfona?

Sugerując się przeciekami wspomnianego leakera, Samsung Galaxy S22 FE będzie pracował na układzie Exynos 2300, który został wyprodukowany w 4 nm litografii i składa się z rdzeni Cortex-X3, Cortex-A715 i odświeżonych rdzeni Cortex-A510. Na pokładzie znajdziemy układ graficzny od AMD oraz 6/8 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci na dane.

Leaker @RGcloudsS twierdzi, że w smartfonie znajdziemy aparat główny 108 Mpix (sensor ISOCELL HM6), który połączony zostanie z obiektywem ultraszerokokątnym oraz kamerą makro. Na pokładzie znalazłaby się łączność 5G, Bluetooth 5.3 oraz NFC. Smartfon działałby na systemie Android 13 z nakładką One UI 5. Cena smartfona miałaby wynosić ok. 500 USD.

Debiut Samusng Galaxy S22 FE miałby nastąpić podczas Galaxy Unpacket Part 2, która odbędzie się w marcu lub kwietniu 2023 roku. Pierwsza część wydarzenia ma nastąpić w lutym, jednak wtedy główną atrakcją będzie premiera flagowego Galaxy S23.

Debiut Samsung Galaxy S22 FE jednak nastąpi?
Debiut Samsung Galaxy S22 FE jednak nastąpi?

Źródło: GizmoChina via @RGCloudS

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.