Disney+. Znamy datę premiery i cenę abonamentu Polsce!

Oferta serwisów streamingowych w Polsce znowu się poszerzy! Z początkiem marca w naszym kraju zostało udostępnione HBO Max, co oznacza, że jedynym dużym serwisem, na jaki czekamy, jest już tylko Disney+. Dowiedzieliśmy się, od kiedy platforma będzie dostępna w Polsce i ile wyniesie abonament miesięczny!

Disney+ już na wakacjach!

W końcu dowiedzieliśmy się, kiedy długo wyczekiwana platforma Disney+ trafi do naszego kraju. Z oficjalnej informacji prasowej wynika, że serwis streamingowy wkrótce trafi do 42 krajów i 11 terytoriów, w tym do Polski. Platforma będzie dostępna w naszym kraju już od 14 czerwca 2022 roku! W serwisie będziemy mogli oglądać produkcji Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic oraz filmy i seriale z uniwersum Gwiezdnych Wojen, produkcje studia 20th Century Studios, FX, czy Star.

Subskrypcja serwisu Disney+ będzie prezentowała się bardzo atrakcyjnie. Miesięczny abonament w Polsce będzie wynosił 28,99 PLN. Będzie także możliwość zapłacenia za rok „z góry”. W takim przypadku cena subskrypcji wynosić będzie 289,99 PLN! Platforma pozwoli na wykorzystanie funkcji iMAX Enhanced i oglądanie na nawet czterech urządzeniach jednocześnie. Co więcej, będziemy mieć możliwość nieograniczonego pobierania na nawet 10 urządzeniach! Będziemy mogli stworzyć maksymalnie 7 profili, w tym profil dla dzieci.

disney+
Disney+. Znamy datę premiery i cenę abonamentu Polsce!

Netflix będzie miał kłopoty. I to spore!

Rynek serwisów streamignowych jest naprawdę rozległy i wydaje się, że Netflix może mocno stracić na zainteresowaniu wśród konsumentów. Zwłaszcza że konkurencja oferuje abonamenty w znacznie mniejszej cenie niż amerykański gigant. Co więcej, Netflix nie tylko planuje ponowne podniesienie cen, ale również będzie żądał dodatkowej opłaty za dzielenie się kontem.

Przeczytaj także: Dzielisz konto na Netflix? Będzie dodatkowa opłata!

Patrząc na inne serwisy streamingowe, które dostępne są w Polsce, płacenie za abonament Netflixa jest już mało opłacalne. W cenie 60 PLN, za które możemy korzystać z pakietu Premium, możemy mieć HBO MAX (19,99 do końca marca i przez cały okres subskrypcji, lub 29,99 PLN, jeśli zalogujemy się po okresie promocyjnym), Prime Video (10,99 PLN) i nadchodzące Disney+. Czy Netflix postanowi coś z tym zrobić?

Źródło: Disneyplus

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Brazylia vs Serbia. Canarinhos zaczynają drogę po puchar!

Brazylia jest jednym z głównych faworytów tegorocznego mundialu. Pierwszym...

Subskrypcja Mercedesa nie jest legalna w Europie.

Ostatnio głośnym tematem stała się subskrypcja Mercedesa na zwiększenie...

Infantino nazwany klaunem! Ostre słowa komentatora!

Gianni Infantino nie jest lubianą postacią w świecie piłkarskim....

Apple może kupić Manchester United? Jest jednym z trzech zainteresowanych!

Rodzina Glazerów od lat jest właścicielem legendarnego klubu z...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!