146
Views

DJI Mavic 3 to najnowszy dron marki Mavic, którego premiera została zaplanowana na 5 listopada 2021 roku, na godzinę 15.00. Już niedługo wszyscy fani dronów dowiedzą się, czy warto było czekać na nowy produkt marki Mavic i jak będzie on się prezentował w rzeczywistości. W artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat nowego drona.

DJI Mavic 3 – podstawowe informacje

Drony marki Mavic są jednymi z najpopularniejszych na rynku. Dlaczego? Ze względu na wysoką jakość, praktyczną bezkonkurencyjność, doskonałe wykonanie, świetne parametry techniczne i zróżnicowane ceny. Gdy w 2016 roku na rynku pojawił się pierwszy dron DJI, od razu stał się wyjątkowo lubiany i szybko podbił serca konsumentów. Kolejny dron, który ujrzał światło dzienne w 2018 roku, uzyskał bardzo dobre recenzje i znowu stał się bardzo popularnym produktem. W ofercie marki można znaleźć nie tylko urządzenia dla dorosłych, ale także drony dla dzieci.

Na 5 listopada, na godzinę 15.00, zaplanowana jest premiera drona DJI Mavic 3, który prawdopodobnie przyćmi dotychczasowe wynalazki marki Mavic. Na razie wiadomo już, że nowy dron ma mieć dwie kamery, w tym jedną z zoomem, a czas lotu ma wynosić około 46 minut. Tym samym dron ten będzie miał aż o 12 lat dłuższy lot niż Mavic Air 2, dotychczasowy faworyt pod tym względem. Kolejną zaletą ma być ulepszony system ActiveTrack 3.0, zapewniający doskonałą obserwację otoczenia w czasie lotu.

Nowy dron ma mieć także możliwość nagrywania w 4K w 60FPS w 120Mbps. To jednak nie wszystko, ponieważ pojawi się także zupełnie nowy kontroler zdalnego sterowania, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie można zamocować nawet duży smartfon, a całość będzie znacznie bardziej ergonomiczna. Jeśli chodzi o design, to prawdopodobnie nie jest on znacznie zmieniony, jednak za to po bokach drona maja pojawić się dodatkowe kamery pozycjonujące, zmniejszające problemy z tzw. martwym polem w trakcie nagrywania. 

Dane techniczne

Prawdopodobnie nowy dron będzie miał następującą specyfikację techniczną:

 • Wideo 5,2K
 • Zdjęcia 20 MP
 • Główny aparat 4/3″, drugi aparat 1/2″.
 • Obiektyw zmiennoogniskowy z 7-krotny zoom optyczny, 28-krotny zoom hybrydowy
 • Waga 920 g
 • Obsługa SSD 1TB, Pro RES
 • Transmisja OcuSync 3.0
 • Obsługa ładowania typu C
 • Nowy pilot z ekranem. 

Z danych wynika, że nowy dron będzie znowu wysokiej jakości sprzętem, który zrobi furorę wśród fanów latania. 

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Cena i wersje 

Zaplanowane są trzy wersje nowego drona DJI Mavic 3, które różnić się będą dodatkami, akcesoriami, oraz oczywiście ceną. Planowane są trzy wersje:

 • DJI Mavic 3 – wersja podstawowa, w której skład wejdzie dron, 1 bateria i aparatura sterująca. W Stanach Zjednoczonych cena ma wynosić 1600 dolarów. W Europie 1600 euro lub więcej, co w przeliczeniu na złotówki da około 7500 złotych (lub więcej).
 • DJI Mavic 3 Fly More Combo, czyli wersja rozszerzona, w której znajdą się 2 dodatkowe baterie, torba, HUB, śmigła. Cena ma wynosić od 8 do 10 tysięcy złotych.
 • DJI Mavic 3 Cine Premium Combo ze SmartControllerem v. 2.0 w nowej wersji, OcuSync 3.0, ruchomymi antenami i innymi dodatkami. Ta wersja urządzenia ma być najdroższa, a jej koszt wyniesie od 9 do 12 tysięcy złotych.

Warto jednak zaznaczyć, że dokładne ceny nie są jeszcze potwierdzone, dlatego też warto przygotować się na wyższy wydatek. 

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

  Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.