158
Views

Aby uczcić 75. rocznicę zakończenia II Wojny Światowej w Europie, World of Tanks na PC przedstawia wyjątkowy tryb PvE (gracz przeciwko sztucznej inteligencji) – Droga do Berlina! Wydarzenie będzie dostępne w grze do 18 maja.

Na Berlin! Tankiści World of Tanks mogą upamiętnić 75 rocznicę zakończenia II Wojny Światowej w Europie

Gracze będą mieli możliwość dołączenia się do jednego z pięciu oddziałów (brytyjskich, amerykańskich lub sowieckich). Każdy z nich wyróżnia się w różnych sytuacjach bojowych. Oprócz tego dysponuje różnymi czołgami i posiada wyjątkowe możliwości. Mam na myśli nalot z powietrza, ostrzał artyleryjski, zwiad czy specjalne pociski. Po wybraniu swojego oddziału stajemy do walki przeciwko czołgom sterowanym przez sztuczną inteligencję wraz z innymi, czterema dowódcami. Każda z bitew posiada 5 misji do wypełnienia. Gracze współpracując muszą wykazać się taktyką w zmieniającej się rzeczywistości wojennej. Chodzi o przejmowanie i obronę terenu, a także niszczenie wrogich maszyn itp. Bitwy dzieją się na czterech mapach przystosowanych do tego trybu. Trzy z nich dostępne są już dziś. Nowa mapa World of Tanks Berlin pojawi się 8 maja, w dniu kapitulacji III Rzeszy.

Wraz z postępami tego trybu gracze będą mieli możliwość zdobycia mnóstwa nagród (specjalne medale, naklejki, wyposażenie czołgów). Na zdobywców Berlina będzie czekać najwyższa nagroda. Jest to czołg premium VII poziomu – IS-2 z unikatową osłoną przeciwko pociskom odkształcalnym!

Nowy tryb PvE w World of Tanks z okazji 75. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej w Europie
Nowy tryb PvE w World of Tanks z okazji 75. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej w Europie

Jak to się wszystko zaczęło, czyli historia powstania gry WoT

Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy World of Tanks Wargaming przygotował również specjalny, nowy cykl wideo. Najważniejsi twórcy World of Tanks, Wiktor Kislyi, Michael Jivetc, Nikita Shpakov, Kirill Mal, Mike Belton, i Anton Pankov, opowiadają o początkach gry. Można się z nich dowiedzieć m.in. jak to się wszystko zaczęło, co było ważne w początkowych etapach rozwoju oraz jakie były ich pierwsze wrażenia z testowania wczesnych prototypów.

WoT można pobrać ze strony wydawnictwa.

Kategoria artykułu
Gry
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.