Site icon MenWorld.pl

Drugi sezon serialu “Wiedźmin”. Zdjęcia zakończone! Kiedy premiera?

Pierwszy sezon serialu “Wiedźmin” produkcji Netflixa był bardzo bardzo wyczekiwany przez fanów. Gdy już “wylądował” na serwerach czerwonego “N”, jego popularność eksplodowała. Takiego zainteresowania nie mogli przepuścić producenci, wręcz natychmiastowo zapowiadając kontynuację historii Białego Wilka. Z najnowszych informacji wynika, że zdjęcia zostały zakończone. Drugi sezon serialu “Wiedźmin” – kiedy możemy spodziewać się premiery na łamach Netflix?

Drugi sezon serialu “Wiedźmin” na finiszu

Dziś, tj. 2.04.2021 na mediach społecznościowych Netflix Polska został zamieszczony następujący wpis:

Tak więc jesteśmy już w stu procentach pewni, że mimo przeszkód, które pod nogami zostawiał twórcom wirus, udało się zakończyć filmowanie przygód serialowego Geralta z Rivii. Przypominam, że w głównego bohatera serialu wcielił się Henry Cavill. Przedtem grał m.in. Supermana w “Lidze Sprawiedliwości” czy “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Minęło 158 dni od rozpoczęcia prac na planie drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Zdjęcia do produkcji właśnie dobiegły końca. Rozmach – jak to zwykle w przypadku Netflixa bywa – jest niewyobrażalny. Piętnaście lokalizacji w Wielkiej Brytanii, 89 członków obsady, a do tego około 1200 członków ekipy. Wisienką na torcie będzie cała masa nowych potworów . Producenci mówią jednogłośnie – droga do zakończenia zdjęć była tak spektakularna, jak sam serial. Nie możemy się już doczekać!

“Wiedźmin” na Netflix – kiedy premiera?

Odnośnie daty premiery kontynuacji przygód Geralta nie została jeszcze podana żadna oficjalna informacja. Także i tych mniej oficjalnych, kuluarowych doniesień nie mamy zbyt wiele. Musimy więc czekać na jakiekolwiek z nich, abyśmy znali chociaż ramy czasowe naszego oczekiwania.

Chronologia wydarzeń i mapa świata z serialu "Wiedźmin" od Netflix

“Wiedźmin” – obsada

Oprócz Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii, w serialu mogliśmy obejrzeć także postać Yennefer, w którą wcieliła się Anya Chalotra. Także i dziecko-niespodzianka Białego Wilka – Ciri uzyskała swoją odtwórczynię – Freyę Allan. W roli Jaskra – przyjaciela Geralta, zobaczyć mogliśmy Joeya Bateya, Triss Merigold za to odegrana została przez Annę Shaffer.

Drugi sezon serialu Wiedźmin na Netflix – Wy również nie możecie się doczekać premiery?

Źródło: twitter.com

Exit mobile version