Dzierżawa ekspresu do kawy - lepiej kupić czy wypożyczyć?
84
Views

Dzierżawa ekspresu do kawy – rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Profesjonalny ekspres ciśnieniowy do kawy to często wydatek nawet rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Nie każdy chce decydować się na wydanie jednorazowo takiej kwoty. Na szczęście to nie jedyne rozwiązanie, dzięki któremu pracownicy i goście będą zawsze mogli cieszyć się tym aromatycznym napojem. Decydując się na dzierżawę ekspresu do kawy, przedsiębiorca wybiera dogodny abonament, który nie obciąży nadmiernie budżetu firmy. Jednak leasing urządzenia niesie ze sobą jeszcze inne korzyści. Wypożyczająca go firma zobowiązuje się również do konserwacji i napraw sprzętu, a przy tym stałych dostaw kawy do firmy. Usługi tego typu są zatem kompleksowe, a przedsiębiorca nie musi martwić się o drobiazgi. Wszystkim zajmie się dostawca!

Dzierżawa ekspresu do kawy - lepiej kupić czy wypożyczyć?
Dzierżawa ekspresu do kawy – lepiej kupić czy wypożyczyć?

Dzierżawa ekspresu do kawy – kto na tym skorzysta?

Dzierżawa ekspresu do kawy to dla wielu przedsiębiorstw znacznie lepsza opcja niż kupno urządzenia. Jednak nie każdy jest przekonany do tego, że ekspres jest w ogóle potrzebny w jego firmie. Niektórzy pracodawcy obawiaję się przedłużających się pogawędek w firmowej kuchni, częstych przerw na kawę i zbyt dużego rozluźnienia atmosfery. Nic bardziej mylnego! Kawa to doskonały, naturalny środek pobudzający oraz poprawiający koncentrację i uważność, co jest niezwykle ważne dla efektywności pracowników.

Co więcej, dzięki możliwości korzystania z firmowego ekspresu pracownicy czują, że przedsiębiorstwo dba o ich potrzeby, co zwiększa motywację i przywiązanie do firmy. A same przerwy na kawę, choć nie każdy szef patrzy na nie przychylnym okiem, poprawiają integrację w grupie. W czasach, gdy najczęściej nad powodzeniem jednego projektu czuwa cały zespół osób, takie krótkie spotkania w firmowej kuchni są niezwykle ważne!

Co więcej, dobry ekspres w biurze to również korzyść dla wizerunku firmy. Odwiedzający ją goście, partnerzy biznesowi, a nawet kandydaci do pracy znacznie lepiej zapamiętają to miejsce, jeżeli zostaną poczęstowani tym pysznym, odpowiednio przyrządzonym napojem.

Dzierżawa ekspresu do kawy - lepiej kupić czy wypożyczyć?
Dzierżawa ekspresu do kawy – lepiej kupić czy wypożyczyć?

Jaki ekspres do kawy wybrać? Dzierżawa ekspresu do kawy.

W przypadku dzierżawy ekspresów do kawy można zdecydować się na różne opcje, w zależności od potrzeb firmy. Znaczenie ma tu nie tylko rodzaj urządzenia, lecz także dostępny wraz z nim pakiet. Dar Natury umożliwia wybór jednej z trzech możliwości, w tym:

  • do niewielkich przestrzeni biurowych – obawiasz się, że w firmowej kuchni nie ma wystarczająco miejsca na duże urządzenie? Wybierz pakiet Barista 2 z ekspresem Saeco Lirica OTC, niewielkim i kompaktowym, które z pewnością nie zajmie go zbyt wiele. Ta opcja umożliwia zaparzenie do 30 kaw dziennie, w tym intensywnego, aromatycznego espresso czy pysznej kawy z mlekiem dzięki wygodnemu modułowi One Touch Cappuccino. Menu w języku polskim sprawia, że urządzenie jest też niezwykle wygodne w obsłudze,
  • trwały i kompaktowy – ekspres Saeco Royal Gran Crema to niewielkich rozmiarów urządzenie, które pozwoli przygotować napój jak prosto z kawiarni. Niezintegrowane cappuccinatore oraz podgrzewana taca na filiżanki dają wiele możliwości zaparzenia kawy, od jej rozmaitych, mlecznych wariantów po idealnie przyrządzone, pobudzające espresso. Stalowa obudowa ułatwia konserwację sprzętu. Dostępny wraz z ekspresem pakiet Barista 4 pozwala na zaparzenie do 60 kaw dziennie,
  • dla średnich przedsiębiorstw – zapotrzebowanie na kawę w Twojej firmie jest nieco większe? Zdecyduj się na dzierżawę ekspresu do kawy Saeco Aulika TOP RI wraz z pakietem Barista 6, który pozwala na zaparzenie do 100 kaw dziennie. Moduł One Touch Cappuccino, Pinless Wonder oraz cappuccinatore sprawiają, że z pomocą tego urządzenia każdy będzie mógł stworzyć swój ulubiony napój. Ogromną wygodą jest również możliwość podłączenia urządzenia do źródła bieżącej wody.

Leasing ekspresu do kawy to doskonałe rozwiązanie dla wielu przedsiębiorstw. Sądzisz, że może sprawdzić się również u Ciebie? Umów się na rozmowę z konsultantem Daru Natury i pozwól mu pomóc wybrać wariant najlepszy dla Twojego biura!

Sprawdź, czy ten ekspres do kawy marki Breville to najlepsza opcja jeśli chodzi o modele kolbowe.

Dzierżawa ekspresu do kawy - lepiej kupić czy wypożyczyć?
Dzierżawa ekspresu do kawy – lepiej kupić czy wypożyczyć?
Tagi:
Kategoria artykułu
Biznes
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.