Site icon MenWorld.pl

EA Access w końcu trafi na PlayStation 4

EA Access trafi na PS4

PlayStation to najlepiej sprzedająca się konsola na świecie, która prawdopodobnie w przyszłym roku doczeka się nowej generacji. W chwili obecnej najnowszą wersją konsoli jest oczywiście PlayStation 4, które mimo wieku dalej cieszy się wielki zainteresowaniem. Szeroki wybór gier, bardzo dużo dedykowanych jedynie na tą platformę to znak firmowy konsoli Sony. Teraz posiadacze PS4 dostaną coś czego nigdy nie mieli – dostęp do usług EA Access. 

Współpraca EA i Sony

Jeszcze jakiś czas temu Sony wypowiadało się negatywnie na temat współpracy pomiędzy koreańskim koncernem, a EA twierdząc, że oferta amerykańskiej firmy nie jest wystarczająco dobra dla użytkowników PlayStation 4. Jak widać coś się zmieniło, i posiadacze konsol Sony na tym zyskają. Informacje o tym, że EA Access trafi na PlayStation 4 krążyły już od jakiegoś czasu, jednak nie było oficjalnej daty kiedy ta usługa miałaby być dostępna – w końcu ją otrzymaliśmy. Usługa EA Access zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 24 lipca bieżącego roku. Abonament daje nielimitowany dostęp do wybranych produkcji oraz kilka innych korzyści. 

EA Access w końcu trafi na PlayStation 4

Reklama

Ile będzie kosztować EA Access na PlayStation 4?

W tej chwili nie znamy dokładnej kwoty, jeśli chodzi o złotówki. Oficjalna strona ceny podaje w dolarach amerykańskich, dlatego może się okazać, że wraz z aktywacją usługi kwoty ulegną zmianie. Obecnie, według informacji zawartych na stronie miesięczna subskrypcja EA Access będzie kosztować 4,99 USD. W przeliczeniu na PLN wynosi około 19 złotych. W przypadku rocznej subskrypcji będzie to 29,99 USD, czyli około 115 złotych. Prawdopodobnie polskie ceny będą wyglądać podobnie jak w przypadku usługi na konsoli Microsoft – 14,99 za miesiąc lub 79,99 za rok. 

Gry na… abonament

Dzięki usłudze Access użytkownik będzie mógł zagrać w takie tytuły jak Battlefield V, Titanfall 2, FIFA 19, NHL 19, NBA Live 19. To jednak nie wszystko bo abonenci dostaną możliwość wypróbowania najnowszych produkcji w dziesięciogodzinnych wersjach demonstracyjnych. Mało tego! Będzie można uzyskać dziesięcioprocentową zniżkę na zakupy interesujących ich tytułów. 

Niestety, abonament nie przenosi się między platformami. Jeśli więc posiadacie konsolę Xbox One, na której subskrybujecie usługę EA Access to na PlayStation będziecie musieli kupić osobny pakiet. 

Exit mobile version