Ekspres do kawy na kapsułki? Pomoże przygotować ulubione latte
Ekspres do kawy na kapsułki? Pomoże przygotować ulubione latte

Ekspres do kawy na kapsułki? Pomoże przygotować ulubione latte

Barista w domowej kuchni

Masz ochotę na pyszną kawę bez wychodzenia z domu? A może szukasz oszczędności i nie chcesz już wydawać pieniędzy na napój, który możesz przyrządzić samodzielnie? Dobra idea! Możesz przecież sam zaparzyć swoją ulubioną kawę i z czasem stać się domowym baristą. Czego potrzebujesz? Kup ekspres do kawy na kapsułki i spieniacz do mleka!

"Pyszne

Jak wybrać ekspres do kawy na kapsułki?

Na rynku jest dostępnych wiele modeli urządzeń do parzenia kawy. Najlepszym dla użytku domowego, a także najszybszym rozwiązaniem będzie tu zdecydowanie ekspres na kapsułki. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przed zakupem sprawdź, czy ekspres do kawy na kapsułki na pewno jest intuicyjny, łatwy w obsłudze. Wybieraj ciche urządzenia, które nie zakłócą poranka innym, śpiącym jeszcze domownikom. Ekspres na kapsułki powinien być także niewielkich rozmiarów i spokojnie mieścić się nawet w najmniejszej kuchni. Istotne jest także to, aby posiadał jak największy pojemnik na wodę.

Odkrywaj świat kawowych inspiracji

Jeśli już wybrałeś ekspres do kawy na kapsułki, pomyśl jeszcze o spieniaczu do mleka. Na rynku dostępnych jest wiele modeli. To właśnie jego wykorzystanie umożliwi ci przygotowanie mlecznych napojów na bazie kawy, tworząc na ich powierzchni idealną, puszystą piankę.

W gamie sprzętu pozwalającego na przygotowanie kawy warto zwrócić także uwagę na inne pomocne w tym celu urządzenia. Dobrym przykładem jest urządzenie Barista, które jest nie tylko wszechstronne, ale i łatwe w obsłudze. Wraz z urządzeniem Barista odkryjesz świat kawowych inspiracji. Bez problemu stworzysz kawy nawet z najbardziej wyrafinowanych czy wymagających przepisów. Warto wiedzieć, że Barista łączy kreatywność z praktycznym designem. Będzie świetnie wyglądał na kuchennej półce!

A gadżeciarzy z pewnością przekona fakt, że jak przystało na supernowoczesne urządzenie, Barista jest pierwszym zsynchronizowanym spieniaczem do kawy. Tworzenie kawowych napojów jest banalnie proste. Urządzenie jest wyposażone w ekran dotykowy i posiada możliwość synchronizacji z aplikacją. Pozwala to łatwo przeglądać przepisy na ekranie telefonu i spersonalizować spieniacz do mleka według własnych preferencji.

Aby stać się domowym baristą nie potrzebujesz wiele – odrobina wiedzy, odpowiednio dobrany ekspres do kawy na kapsułki i dodatkowe urządzenia z pewnością ci w tym pomogą! 

Materiał zewnętrzny.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Motorola Moto G6 test
Motorola Moto G6 – gdy kierujesz się rozsądkiem