Connect
To Top

FAME MMA 5 – gala odbędzie się w ERGO Arenie

26 października, podczas FAME MMA 5 w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a. W walce wieczoru Isamu zawalczy z Rafonixem.

FAME MMA 5 – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

FAME MMA 5 odbędzie się w Ergo Arenie 26 października. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00. Hala widowiskowa znajduje się na granicy dwóch nadmorskich miast: Sopotu i Gdańska. Może pomieścić do piętnastu tysięcy osób. Oczywiście czysto teoretycznie. W praktyce oferuje ponad 11 tys miejsc. Otwarto ją dziewięć lat temu. Hala gościła wiele znanych gwiazd. Odbywała się tam także gala KSW.

 

Dodatkowe informacje na temat FAME MMA 5

Wiemy już, że walką wieczoru będzie pojedynek Isamu z Rafonixem. Co jeszcze wiadomo na temat gali? W co-main evencie, debiutujący Marcin Malczyński zawalczy z AdBusterem o tytuł mistrza kategorii średniej, a jego młodszy brat – Dawid Malczyński podejmie wyzwanie Olejnika, wchodząc po raz trzeci do klatki, by bronić pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej. Gala to osiem zestawień, które przejdą do historii tej Federacji. W trakcie eventu odbędzie się występ bardzo oryginalnego i popularnego na europejskiej scenie muzycznej rapera.

Organizatorzy powiększyli też lożę VIP, więc fani mogą spodziewać się jeszcze większej ilości znanych nazwisk z topki polskiego YouTube‘a i Instagram‘a. Dla wszystkich fanów zgromadzonych w hali przewidziano dodatkowe atrakcje. Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Sport

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.