Finał Ligi Mistrzów 2021 – Chelsea vs Man City. Starcia kibiców w Porto

Dziś o 21:00 czasu środkowoeuropejskiego odbędzie się Finał Ligi Mistrzów 2021. Chelsea Londyn rozegra mecz z Manchesterem City. Niestety, wczoraj w godzinach wieczornych można było zaobserwować starcia kibiców w Porto. Najwidoczniej rozmowy były dość burzliwe, gdyż w ruch poszły między innymi krzesła i stoły z ogródków należących do miejscowych lokali. Mniejsza z nimi. Chelsea vs Man City. Komu kibicujecie dziś?

Albo i nie mniejsza. Bo mnie to zawsze zastanawiało. Można wspomnieć: „tacy byli oburzeni, że w Gdańsku kibice atakowali innych, że taki wstyd”. Pewnie, że wstyd. Ale na przykładzie drużyn z Londynu i Manchesteru można powiedzieć, że i Anglicy mogą się wstydzić za taką patolę. Bo jak inaczej nazwać osoby, które niszczą cudze mienie i piorą się między sobą o klub.

Chyba nigdy tego nie zrozumiem, bo nie oszukujmy się, włodarze takich drużyn piłkarskich nie tylko mają to gdzieś, ale również mają z tego tytułu wiele nieprzyjemności. Serio, czy oni myślą, że bijąc kibica klubu z innego miasta czy kraju sprawiają, że ich drużyna jest lepsza? A może dzięki temu wygra Finał Ligi Mistrzów 2021? Coś mi się wydaje, że ani Chelsea, ani Man City nie zyskają nic takim zachowaniem. Zupełnie nic. No nie oszukujmy się, takie starcia kibiców w Porto do niczego dobrego nie prowadzą, a tylko psują wizerunek obu drużyn.

Reklama

Finał Ligi Mistrzów 2021 – gdzie oglądać?

Spotkanie Chelsea vs Man City, trzecie w tym roku jakby nie patrzeć, będzie można oglądać w TVP 1, TVP Sport, Ipla.TV oraz Polsat Sport Premium. Jeśli wybierzecie telewizję publiczną możecie liczyć na komentarz Dariusza Szpakowskiego oraz Andrzeja Juskowiaka. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 21:00

Chelsea vs Man City – przewidywane składy, typy

Na chwilę obecną możemy jedynie spekulować kto pojawi się na murawie. Zacznijmy jednak od typowania. STS twierdzi mocno, że to właśnie Manchester City wygra dzisiejsze spotkanie, gdyż na chwilę obecna (publikacja artykułu około godziny 17:00) na City mamy kurs 1.95, z kolei na Chelsea 4.25.

Sprawdźmy teraz, jak wyglądać mogą składy podczas Finału Ligi Mistrzów 2021.

  • Przewidywane składy według „The Independent”:

Manchester City: Ederson; Walker, Dias, Stones, Zinczenko, Fernandinho, Gundogan, Bernardo Silva, Mahrez, Foden, De Bruyne.

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Thiago Silva, Rudiger, Christensen, Chilwell, Jorginho, Kante, Mount, Pulisic, Werner.

  • Przewidywane składy według Uefa.com:

Manchester City: Ederson; Walker, Dias, Stones, Zinczenko, Fernandinho, Gundogan, Bernardo Silva, Mahrez, Foden, De Bruyne.

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Christensen, Thiago Silva, Rudiger, Chilwell, Jorginho, Kante, Mount, Pulisic, Werner.

  • Przewidywany skład Chelsea według „The London Evening Standard”:

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Christensen, Thiago Silva, Rudiger, Chilwell, Jorginho, Kante, Mount, Ziyech, Werner.

Źródło zdjęcia głównego portal Chelseapoland.com.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama