Fame MMA 17 już dziś. Czy da się oglądać za darmo?
93
Views

Fame MMA 17 już dziś! Popularna gala, podczas której w oktagonie wystąpią znane w społeczności internetowej osoby, odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Gdzie oglądać to wydarzenie i czy można zobaczyć je gdzieś za darmo? Sprawdźmy to!

Walka wieczoru sprosta oczekiwaniom?

Dzisiejsza gala Fame MMA niesie ze sobą wiele ciekawych pojedynków, ponieważ w oktagonie znajdą się takie nazwiska, jak Robert Karaś, najlepszy triathlonista na świecie, były mistrz KSW Marcin Wrzosek czy raper oraz aktor Sebastian Fabijański. Gdzie oglądać Fame MMA 17 stream za darmo?

Przeczytaj także: Audi kupiło udziały w zespole F1. Spekulacje potwierdzone.

Do walki wyjdzie także jeden z udziałowców federacji FAME MAA, Michał “Boxdel” Baron. Pomimo wszystkich tych nazwiska najciekawiej zapowiadającą się walką na gali FAME MMA 17 jest oczywiście walka wieczoru, w której zmierzy się  Amadeusz “Ferrari” Roślik z zawodowym pięściarzem, Kamilem “Szczurkiem” Łaszczykiem.

Gala Fame MMA 17 już dziś. Czy da się oglądać za darmo?
Pojedynek AmadeuszA “Ferrari” RoślikA z Kamilem “Szczurkiem” Łaszczykiem został ogłoszony walką wieczoru.

Gala Fame MMA 17. Gdzie oglądać stream za darmo?

Gala Fame MMA 17 wzbudza wiele emocji wśród fanów freak fightowych wydarzeń. Karta walk jest pokaźna i z pewnością nie zabraknie emocji i zaskoczeń, ponieważ podczas dzisiejszej gali nie brakuje tzw. underdogów, którzy mogą zaskoczyć swoich przeciwników.

Gdzie oglądać galę Fame MMA 17 i czy jest możliwość oglądania jej za darmo? Jak zawsze wydarzenie to będzie transmitowane w formie PPV (pay-per-view) i dostępne jedynie na platformie famemma.tv. Gala nie będzie transmitowana w żadnej telewizji, dlatego też jedyną opcją oglądania jest zakup jednego z dwóch pakietów (BASIC za 34,99 zł i PREMIUM za 39,99 zł).

Początek wydarzenia o godzinie 19:30!

Gala Fame MMA 17 już dziś. Czy da się oglądać za darmo?
Gala Fame MMA 17 już dziś. Czy da się oglądać za darmo?

Źródło i zdjęcia: Fame MMA

Tagi:
Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

All Comments

  • fajnie

    mati 03/02/2023 20:38