Gdzie oglądać mecz Polska – Węgry?

Już dziś reprezentacja Polski rozegra swój ostatni mecz w fazie grupowej w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Polacy mają już spokojną głowę, ponieważ zwycięstwo nad Andorą zapewniło im grę w barażach. Pojedynek z Węgrami będzie ich ostatnim meczem w tym roku. Gdzie zatem oglądać mecz Polska – Węgry?

Polacy zagrają w barażach

Piątkowe spotkanie z Andorą, które zakończyło się zwycięstwem Polaków 4:1, sprawiło, że reprezentacja prowadzona przez Paulo Sousę zagra w barażach do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Turniej ten odbędzie się w grudniu. Przeciwniki reprezentacji Polski nie jest jeszcze znany, a same spotkania zostaną rozegrane w ostatnim tygodniu marca 2022 roku (24-31).

Przeczytaj także: Paulo Sousa przedłuża kontrakt! Ogromna kwota!

Reklama

Wraz z informacją o tym, że zagramy w barażach, kontrakt Paulo Sousy przedłużono właśnie do czasu baraży. Jeśli drużyna Portugalczyka awansuje do finałów Mistrzostw Świata, PZPN automatycznie przedłużony jego umowę. Jeśli nie, prawdopodobnie Cezary Kulesza będzie musiał rozglądać się za nowym selekcjonerem.

Gdzie oglądać mecz Polska – Węgry?

Zanim jednak dojdzie do baraży, które wyjaśnią przyszłość reprezentacji Polski i samego Paulo Sousy, trzeba dograć eliminacje do Mistrzostw Świata. Ostatnim przeciwnikiem w fazie grupowej Polaków będą Węgrzy. Pierwszy mecz Polska – Węgry, który rozpoczynał eliminacje do MŚ2022, zakończył się remisem 3:3. Polacy są już pewni gry w barażach, a Węgrzy nie grają już o nic.

Paulo Sousa zapowiedział, że mecz Polska – Węgry od pierwszej minuty rozpocznie Matty Cash, który zadebiutował w meczu z Andorą. Na boisku nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka, co bardzo nie spodobało się kibicom, którzy będą na Stadionie Narodowym.

Początek mecz Polska – Węgry o 20:45. Spotkanie będzie transmitowane na kanale TVP1, w TVP Sport, na stronie internetowej TVP Sport oraz aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama