884
Views

Głośniki bluetooth do 600 złotych. Jaki głośnik bezprzewodowy wybrać?

Divoom Tivoo-Max

 • Model: Divoom Tivoo-Max;
 • Łączność: Bluetooth, AUX, gniazdo USB, karty pamięci TF;
 • Moc: 40W;
 • Dodatkowe funkcje: funkcja zestawu głośnomówiącego, mini gry, tryb budzika, 256 programowalnych diod LED Full RGB, powiadomienia z social mediów, DJ Mixer, Terminarz, prognoza pogody, obrazki i animacje wyświetlane na ekranie;
 • Bateria: 8000 mAh;
 • Czas pracy: do 10 godzin
 • W zestawie: instrukcja, kabel USB; kabel audio 3,5 mm;
 • Cena: do 550 PLN

Divoom Tivoo-Max, tak samo, jak Ditoo Plus to głośnik, który prezentuje się bardzo ciekawie i stylowo. Model Tivoo-Max swoim designem przypomina telewizor z lat 80-tych. Został on wyposażony w ekran z 256 programowalnymi diodami LED będącymi w stanie wyświetlić 16 milionów kolorów! Dzięki aplikacji i społeczności Divoom Art na ekranie głośnika można wyświetlać różnego rodzaju pikselowe grafiki! Wśród funkcji znalazł się także budzik czy funkcja zasypiania, która sprawia, że głośnik wydaje z siebie specjalne dźwięki Alphawave. Na pokładzie znajdziemy także prognozę pogody, terminarz, gry pikselowe, stoper i timer czy pomiar hałasu. Można nawet wyświetlać wyniki meczów naszej ulubionej drużyny!

Głośnik bezprzewodowy Divoom Tivoo Max od strony wizualnej prezentuje się fantastycznie i tak samo jest w przypadku możliwości dźwiękowych. Ten oryginalnie prezentujący się głośnik bluetooth pracuje w układzie 2.1. Prawy i lewy głośnik oferują łączną moc 20W, czyli tyle samo, co aktywny subwoofer. Łącznie daje nam to moc 40W! Byliśmy w szoku słuchając dźwięku, jaki oferuje. Szczególnie warto zwrócić uwagę na potężny, jak na tego typu sprzęt dźwięk basu. Serio, tony niskie są mocne i wyraźne, co przekłada się na rewelacyjny komfort odsłuchu ulubionych utworów. Nade wszystko znajdziemy tutaj technologię DSP, która czuwa nad najwyższą jakością brzmienia. Bateria zamontowana w głośniku ma pojemności 8000 mAh i pozwala na 10 godzin słuchania muzyki. Jakby tego było mało, Divoom Tivoo Max może pracować podczas stałego podłączenia do źródła prądu. To sprawia, że głośnik może stać się stałym elementem wyposażenia naszego salonu, sypialni, kuchni czy, w sumie, obojętnie jakiego pomieszczenia. Zawsze będzie pasował rewelacyjnie.

Pamiętacie telegazetę? Wszechobecne piksele były może i prymitywne ale… kto ich nie lubił? Dzięki Divoom Tivoo-Max możemy się cofnąć do czasów, w których na ekranie telewizora mogliśmy policzyć wszystkie wspomniane piksele. Główną różnicą jest dźwięk, który w przypadku prezentowanego modelu jest znacznie lepszy niż w przypadku tamtych urządzeń. Ba, Divoom Tivoo-Max gra po prostu świetnie! Mocne brzmienie, wysoka jakość dźwięku i efektowny wygląd to przepis na sukces. Nie ma osoby, która przeszłaby obok tego głośnika obojętnie, uwierzcie!

Divoom Mocha

 • Model: Divoom Mocha;
 • Łączność: Bluetooth, AUX;
 • Moc: 40W;
 • Dodatkowe funkcje: funkcja zestawu głośnomówiącego, dźwięk 360 stopni, możliwość połączenia dwóch głośników w parę ;
 • Bateria: 10000 mAh
 • Czas pracy: do 25 godzin
 • W zestawie: instrukcja, etui, kabel USB-C; kabel audio 3,5 mm;
 • Cena: do 550 PLN

Divoom Mocha to kolejny głośnik bezprzewodowy marki Divoom, jednak w przeciwieństwie do wyżej opisanych modeli, cechuje go zupełnie inny design. Model Mocha posiada bardzo stonowaną i klasyczną stylistkę, która przywodzi na myśl stare radia. Stylowa rączka do trzymania pozwala przenosić go z miejsca na miejsce. Wszelkie przyciski funkcyjne zostały umieszczone na górnej krawędzi urządzenia. Całość została utrzymana w czarnym kolorze ze złotymi elementami. Urządzenie dostępne jest także w czerwono-złotym kolorze. Korpus został wykonany z metalu.

Głośnik Divoom Mocha oferuje dźwięk dookólny 360 stopni i dużą moc na poziomie 40W. Urządzenie posiada podwójne przetworniki i radiatory pasywne. Na pokładzie znalazła się także technologia DSP, która gwarantuje wysokiej jakości dźwięk niezależnie od tego, czy urządzenie gra na zewnątrz, czy w pomieszczeniu. Znajdziemy tutaj także parowanie TWS, które daje nam możliwość połączenia drugiego takiego głośnika w parę. Producent wyposażył głośnik w baterię o pojemności 10000 mAh, która jest w stanie wytrzymać aż 25 godzin odtwarzania muzyki. Co więcej, głośnik obsługuje technologię szybkiego ładowania. W zestawie znajdziemy stylowy futerał ochronny.

Elegancki, stonowany wygląd i świetna jakość dźwięku to według marki przepis na sukces. Czy faktycznie tak jest? Musicie ocenić sami. Jedno jest pewne, Divoom Mocha może i nie zaskoczy efektownym wyglądem, diodami LED czy ogromnym rozmiarem. W tym przypadku przodować będzie krystalicznie czysty dźwięk.

1 2 3 4 5

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

  All Comments

  • Polecam zakupić większe urządzenie np na działkę czy na większe imprezy głośnik od firmy Manta SPK5220 GŁOŚNIK KARAOKE POWER. Jest to na prawdę dobrej jakości urządzenie. Kosztuje już trochę koło 500 zł, ale warto zainwestować i cieszyć się dobrym dźwiękiem, dobrą jakością materiału z jakiego zostało wykonane. Polecam !

   Kamila Szypuła 15/02/2022 07:07