Głośnik bluetooth – przegląd modeli. Jaki głośnik bezprzewodowy wybrać?

Głośnik bluetooth- przegląd modeli. Podsumowanie.

Jak widać, na rynku możemy znaleźć wiele rodzajów głośników, które prezentują sobą zupełnie różne cechy. Niektóre firmy stawiają na klasyczne proporcje, co pozwala na przenoszenie głośników w plecaku czy torebce. Inni producenci stawiają na coś większego, a co za tym idzie mocniejszego. Są również tacy producenci, którzy stawiają na niekonwencjonalne rozwiązania i wypuszczają na rynek urządzenia mieszczące się w dłoni, lub oferujące dodatkowe funkcje, takie jak np. mini gry na… ekranie głośnika.

Mimo wszystko najważniejszą kwestią w wyborze głośników jest oczywiście dźwięk oraz czas pracy na baterii. Te dwie kwestie w głównej mierze powinny decydować o tym, jaki głośnik bezprzewodowy wybierzemy. Wygląd stanowi tutaj drugorzędną sprawę. Jeśli chcemy, aby głośnik przetrwał jak najdłużej, postawmy na model z wodoodporną obudową, której niestraszny jest także kurz. W naszym przeglądzie znajdziecie urządzenia z takimi właśnie atrybutami w różnych przedziałach cenowych.

Głośnik bluetooth – przegląd modeli. Jaki głośnik bezprzewodowy wybrać
Głośnik bluetooth – przegląd modeli. Jaki głośnik bezprzewodowy wybrać?
Reklama
1 - ilość komentarzy
  1. Polecam zakupić większe urządzenie np na działkę czy na większe imprezy głośnik od firmy Manta SPK5220 GŁOŚNIK KARAOKE POWER. Jest to na prawdę dobrej jakości urządzenie. Kosztuje już trochę koło 500 zł, ale warto zainwestować i cieszyć się dobrym dźwiękiem, dobrą jakością materiału z jakiego zostało wykonane. Polecam !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama