Google stworzyło lampkę, której i raczej nie kupisz

Jeśli urządzacie swój własny kąt i celujecie w inteligentne urządzenia, to Google dLight mogłoby być propozycją dla was. Mogłoby być, ponieważ lampka z asystentem głosowym nie będzie raczej do kupienia. Chyba, że macie znajomego pracującego w biurze giganta z Mountain View.

Inteligentne urządzenia na stałe zagościły w naszych domach

Rozwój technologii sprawił, że w naszych domach możemy wykorzystywać technologie rodem z filmów o przyszłości. Światła, głośniki, czy inne elementy wyposażenia naszych czterech kątów sterowane głosowo, to w dzisiejszy czasach chleb powszedni.

Przeczytaj także: BlackBerry wywiesiło białą flagę. Smartfon z 5G porzucony!

Google posiada w swojej ofercie kilka tego typu urządzeń. Najpopularniejsze są głośniki. Niezależnie od tego, o jakim typie urządzenia mówimy, wszystkie z nich wyposażone są w asystenta głosowego amerykańskiej firmy z siedzibą w Mountain View.

Google dLight urządzeniem jedynie dla pracowników giganta

Najnowszym produktem przedsiębiorstwa technologicznego jest inteligentna lampka Google dLight. Gadżet ten łączy się z internetem i może wykonywać polecenia głosowe przy pomocy asystenta. Oczywiście posiada wbudowany mikrofon i głośnik.

google dlight
Google stworzyło lampkę, której i raczej nie kupisz

Na pokładzie lampki dLight znajdziemy także złącze USB typu C do ładowania urządzenia, a wszelkie aktualizacje systemowe będą odbywać się drogą OTA. Niestety, wielce prawdopodobne jest to, że produkt nigdy nie trafi do oficjalnej sprzedaży. Inteligenta lampka ma być jedynie dostępna dla pracowników firmy i mogą zamawiać ją za darmo.

Jeśli nie macie znajomego pracującego w amerykańskim oddziale giganta lub sami w nim nie pracujecie, to dostanie lampki Google dLight może być niemożliwe.

Źródło: The Verge

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Nagość na Instagramie? Koniec z tym! Serwis wprowadza nowe rozwiązanie

Nagość na Instagramie to chleb powszedni, dlatego też Meta...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...

Recenzja Huawei nova 10 Pro – design to jego drugie imię

Smartfon z wyświetlaczem OLED 120 Hz, ładowarką 100W, 8GB...

USB typu C w iPhone już w przyszłym roku!

Czas złącza Lightning powoli dobiega końca. Jak podają najnowsze...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj