72
Views

Jeśli urządzacie swój własny kąt i celujecie w inteligentne urządzenia, to Google dLight mogłoby być propozycją dla was. Mogłoby być, ponieważ lampka z asystentem głosowym nie będzie raczej do kupienia. Chyba, że macie znajomego pracującego w biurze giganta z Mountain View.

Inteligentne urządzenia na stałe zagościły w naszych domach

Rozwój technologii sprawił, że w naszych domach możemy wykorzystywać technologie rodem z filmów o przyszłości. Światła, głośniki, czy inne elementy wyposażenia naszych czterech kątów sterowane głosowo, to w dzisiejszy czasach chleb powszedni.

Przeczytaj także: BlackBerry wywiesiło białą flagę. Smartfon z 5G porzucony!

Google posiada w swojej ofercie kilka tego typu urządzeń. Najpopularniejsze są głośniki. Niezależnie od tego, o jakim typie urządzenia mówimy, wszystkie z nich wyposażone są w asystenta głosowego amerykańskiej firmy z siedzibą w Mountain View.

Google dLight urządzeniem jedynie dla pracowników giganta

Najnowszym produktem przedsiębiorstwa technologicznego jest inteligentna lampka Google dLight. Gadżet ten łączy się z internetem i może wykonywać polecenia głosowe przy pomocy asystenta. Oczywiście posiada wbudowany mikrofon i głośnik.

google dlight
Google stworzyło lampkę, której i raczej nie kupisz

Na pokładzie lampki dLight znajdziemy także złącze USB typu C do ładowania urządzenia, a wszelkie aktualizacje systemowe będą odbywać się drogą OTA. Niestety, wielce prawdopodobne jest to, że produkt nigdy nie trafi do oficjalnej sprzedaży. Inteligenta lampka ma być jedynie dostępna dla pracowników firmy i mogą zamawiać ją za darmo.

Jeśli nie macie znajomego pracującego w amerykańskim oddziale giganta lub sami w nim nie pracujecie, to dostanie lampki Google dLight może być niemożliwe.

Źródło: The Verge

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.