103
Views

Setki użytkowników doświadczają problemy z działaniem aplikacji Google. Błąd pojawiły się dziś nad ranem. Gigant próbuje jak najszybciej poradzić sobie z rozwiązaniem problemu, jednak ten w dalszym ciągu występuje.

Google przestało działać na smartfonach z Androidem

Jeśli aplikacja wyszukiwarki przestała działać na Twoim smartfonie, to nie masz się czego obawiać. Nie jesteś jedyną osobą, która tego doświadczyła i nie jest też to wina Twojego telefonu. Wszystkiemu winien jest sam gigant z Mountain View. Dziś około 6:00 pojawiły się pierwsze wzmianki o problemie z aplikacją przedsiębiorstwa. Po kliknięciu w daną aplikację użytkownik widział komunikat “Google wciąż przestaje działać”.

Oczywiście w popularnym serwisie downdetector.pl zaczęły pojawiać się zgłoszenia sygnalizujące problemy z pracą aplikacji. Z czasem zgłoszenia te zaczęły maleć, jednak to nie oznacza, że problem został rozwiązany. Okazuje się, że dalej występuje. W dalszym ciągu problem z aplikacją mają smartfony, które pracują na starszych wersjach systemu Android niż 11.

google
Zgłoszenia awarii w serwisie DownDetector.pl.

Co jest powodem problemu?

Błąd, który pojawił się na smartfonach z Androidem, nie został jeszcze rozwiązany. Samo Google nie wydaje żadnego oświadczenia, które mogłoby wyjaśnić sprawę. Nie wiemy, co jest powodem błędu, dlatego też, jeśli amerykańskie przedsiębiorstwo poda przyczynę całego zamieszania, przeczytacie o niej u nas.

Przeczytaj także: Google zaktualizowało aplikację śledzenia bez wiedzy użytkowników

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

  • Ja korzystam z NITRO 950 od genesis i jest mega wygodne, polecam

    Pikachu 01/10/2021 20:02