147
Views

Wydaje się, że w dobie internetu nie sposób jest ukryć informacje i wygląd nowego urządzenia. Google od lat planuje wypuszczenie na rynek swojego smartwatcha i wydaje się, że wkrótce to zrobi. Kilka dni temu pisaliśmy o renderach Google Pixel Watch. Teraz jednak mamy zdjęcia modelu, ponieważ ktoś znalazł go… w restauracji!

Google Pixel Watch znaleziony w restauracji!

Google Pixel Watch to smartwatch giganta z Mountain View, który może zostać zaprezentowany podczas konferencji I/O 11/12 maja. Urządzenie ma pracować na systemie WearOS 3.1 i prezentować okrągły kształt. Kilka dni temu w sieci pojawiły się rendery urządzenia, które pokazywały, że urządzenie będzie prezentować się bardzo ciekawie.

Przeczytaj także: Google Pixel Watch na przecieku. To będzie ciekawy gracz na rynku?

Na rzeczywiste zdjęcia urządzenia nie musieliśmy długo czekać, ponieważ w serwisie Android Central pojawiły się zdjęcia wykonane przez osobę, która znalazła zegarek Google Pixel Watch na stoliku w restauracji! Zdjęcia urządzenia potwierdziły okrągły kształt obudowy. Producent postawił tutaj na smukłe ramki wokół wyświetlacza. Pasek zegarka przymocowany jest bezpośrednio do obudowy i został wyposażony w mechanizm zatrzaskowy, który można spotkać w urządzeniach FitBit.

Kuriozalna sytuacja zdradza nam wygląd zegarka

Znalezienie zegarka Google Pixel Watch w restauracji może wydawać się kuriozalne, jednak nie jest to pierwszy tego typu przypadek. W 2010 roku inżynier oprogramowania Apple, Gary Powell, zapomniał zabrać prototyp iPhone 4 z baru Redwood City w Kalifornii. Jak widać, do takiej samej pomyłki doszło i w tym przypadku. Na zdjęciach możemy zauważyć, że smartwatch posiada koronkę, przycisk oraz mikrofon. Na dole znajdziemy optyczny czujnik tętna.

Nic, poza atutami fizycznymi nie da się wyczytać ze zdjęć, które przedostały się do sieci. Nie wiemy więc, czy pogłoski o tym, że zegarek będzie pracował na systemie Google WearOS 3.1, okażą się prawdziwe. Jest to jednak bardzo prawdopodobne. Trzeba przyznać, że urządzenie prezentuje się bardzo stylowo i elegancko. Jego rzekoma premiera ma odbyć się w maju, jednak nie zostało potwierdzone, czy odbędzie się to podczas konferencji I/O, czy też pod koniec maja. Źródła nie są co do tego zgodne.

Źródło i zdjęcia: Android Central

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.