Connect
To Top

GOTIE GSJ-840M wyciskarka wolnoobrotowa – test

Bycie “healthy” jest nie tylko modne. Dobrze zbilansowana dieta sprawia, że możemy czuć się lepiej, będziemy czuli się zdrowsi. Oprócz zdrowych dań warto także pić świeżo wyciskane soki. Otrzymałem do testów wyciskarkę wolnoobrotową GOTIE GSJ-840M. Sprawdźmy czy warto zastanowić się nad jej zakupem.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Wyciskarka wolnoobrotowa czy sokowirówka?

Wiele osób zastanawia się jaka jest różnica pomiędzy tymi urządzeniami. Przede wszystkim chodzi o technologię wyciskania. W sokowirówce sok uzyskujemy dzięki ścieraniu przez specjalne noże, które poruszają się z bardzo dużą prędkością. Dzięki temu sok uzyskujemy w bardzo szybkim czasie. Niestety ma to też swoje wady. Wirowanie sprawia, ze podnosi się temperatura, a co za tym idzie ucieka wiele wartości odżywczych. Sok z sokowirówki trzeba też wypić praktycznie od razu, niekoniecznie nadaje się do przechowywania. Wyciskarka wolnoobrotowa taka jak testowana GOTIE GSJ-840M wyposażona jest w ślimak, który dosłownie zgniata owoce i warzywa. Temperatura w której uzyskujemy sok jest dużo niższa od tej z sokowirówki. Dzięki temu zachowane są wszystkie składniki odżywcze. Krótko mówiąc im niższe obroty tym zdrowsze są soki.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Kulinaria

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media