Reklama
Strona główna Sport Gromda 8 – krwawy piątek już dziś! Gdzie oglądać walki?

Gromda 8 – krwawy piątek już dziś! Gdzie oglądać walki?

0

Walki na gołe pięści cieszą się coraz większą popularnością. Gromda 8 to kolejny turniej pełny mocnych zawodników. Gdzie oglądać walki na gołe pięści? O której rozpoczyna się gala? Kto walczy? Tego dowiecie się czytając dalszą część artykułu.

Gromda 8 – powracają weterani! 

Fani boksu na gołe pięści już nie mogą doczekać się dzisiejszego wieczoru. Gromda wraca z ósmą odsłoną swojego brutalnego turnieju. W formacie drabinki turniejowej wystąpi dobrze znany “Capo” oraz “Japa”. „Ósemka” to również kilku debiutantów. Ich nazwiska są ukryte pod enigmatycznymi i wymyślnymi pseudonimami tj. “Bombiasz”, “Romuś”, “Ziomek” czy “Złoty”. 

Gwiazda na gali Gromda

Najciekawszym z punktów dzisiejszego wieczoru będzie występ w tzw. extra fighcie Soula Cavalari. Brazylijczyk to ceniony zawodnik kickboxingu, który na światowych ringach wypracował rekord 60 przy tylko 6 porażkach. Cavalari to niepisany król nokautu, gdyż w swojej karierze kończył przed czasem aż 49 walk. Występował między innymi w federacji Glory i WGP. Soul będzie debiutował w formule na gołe pięści na dzisiejszej gali.

Losowanie zawodników oraz ważenie przed turniejem znajdziesz tutaj!

Gdzie oglądać galę Gromda 8?

Dzisiejsza gala dostępna będzie tylko w Internecie. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 20:00. Dostęp PPV można wykupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej federacji. Cena startuje od 24,99 zł.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version