GTA 6 – Elon Musk i Donald Trump dostępni w grze?

Zbliżamy się wielkimi krokami do zapowiedzi najnowszej odsłony hitowej gry firmy Rockstar Games, czyli GTA 6. Słynące z parodii Grand Theft Auto weźmie na celownik dwie sławne postacie?

GTA 6 coraz bliżej?

Grand Theft Auto nie trzeba nikomu przedstawiać. GTA przez lata „bawi” graczy na całym świecie. Pomimo prawie 9 lat od premiery GTA 5, tytuł nadal cieszy się wysokim zainteresowaniem. Gra trafiła na trzy kolejne generacje konsol zaczynając od PlayStation 3 w 2013 roku po PS5 w 2021. Najnowsza część serii ma przenieść nas do odświeżonego Vice City, a do dyspozycji gracza mają być oddane dwie zupełnie nowe postacie. Premiera planowana jest na drugą połowę 2024 roku.

GTA półżartem, półserio 

Seria GTA jest dobrze znana ze swojej wysokiej jakości parodii i satyry. Tak, by gra nie była odbierana zbyt poważnie. Twórcy nie omieszkali skorzystać ze sławnych serwisów społecznościowych. Parodiując je „umieścili” wspomniane portale w grze, w celach urozmaicenia rozgrywki. Mam tu na myśli: Bleeter (Twitter) i Lifeinvader (Facebook) oraz firmę Fruit smartphone, która jest odpowiednikiem Apple.  

Reklama

Twórcy poszli nawet o krok dalej i stworzyli avatar przypominający do złudzenia założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga.  

GTA 6. Czy w grze spotkamy prezesa Tesli i byłego prezydenta USA? 

Pomimo, że to wciąż niepotwierdzone informacje, opierając się tylko na kreatywności ludzi z Rockstar Games, możemy być pewni, że powyższe postacie znajdą swoje miejsce w grze. Grand Theft Auto VI, będzie zawierała postać przedsiębiorcy przypominającą właściciela SpaceX i Tesli – Elona Muska, a także polityka podobnego do byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa.  

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama