Connect
To Top

GTA – polskie akcenty w serii

Nie ma chyba osoby interesującej się chociażby w najmniejszym stopniu grami komputerowymi, która nie znałaby serii Grand Theft Auto. Tytuł, w którym wcielamy się w rolę gangstera (bądź gangsterów) zyskał rzeszę fanów na całym świecie. W mniejszym, lub większym stopniu nasi rodacy także znaleźli swoje miejsce w tej serii. Być może pojawiamy się tam ze względu na liczną polonię, która mieszka w USA. Sprawdźcie polskie akcenty w serii GTA.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, ale lubimy, jako polacy być zauważani. Niezależnie, czy mówimy tu o filmach, muzyce, czy właśnie o grach. Cieszymy się praktycznie z każdej wzmianki, w której pojawia się Polska. Ba! Jakby tego było mało, nawet jeśli dana osoba wcale nie jest polakiem, a ma jedynie polskie nazwisko również z entuzjazmem informujemy wszystkich wokół, że to przecież rodak. Nie uważam, jakby to było coś złego. W tym artykule chciałbym przedstawić polskie akcenty w serii GTA.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Gry

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.