Connect
To Top

GTA V doczekało się sprzedaży ponad stu milionów egzemplarzy

Rockstar ma powody do dumy. GTA V, pomimo wielu lat na rynku nadal cieszy się zainteresowaniem. Gra została sprzedana w ilości ponad 100 milionów sztuk.

Rockstar jednym z najlepszych producentów gier

Jakiś czas temu pisałem o sukcesie finansowym gry Red Dead Redemption II, której wydawcą jest Rockstar. Tym razem mowa o tytule, który miał premierę już pięć lat temu. GTA V, wydana we wrześniu 2013 na Xbox 360 i PlayStation 3. Rok później pojawiła się na Xbox One i PlayStation 4. Następnie w 2015 roku mogli w nią zagrać posiadacze PC-tów. Jest to niezaprzeczalnie jeden z największych hitów wszech czasów. Według firmy Take-Two Grand Theft Auto V przekroczyło barierę stu milionów sprzedanych egzemplarzy. Wynik fantastyczny, to trzeba przyznać. Nikt jednak nie zaprzeczy, że jest to bardzo grywalny tytuł, który zachwyca swoją fabułą. GTA Online może jest nieco mniej dopracowana, ale to dla Rockstar gęś znosząca złote jaja.

Równie dużym zainteresowaniem mogą pochwalić się tylko dwie gry. Mowa o Minecraft i Tetris. Pozostaje tylko czekać na kolejne GTA. Poprzeczka jeśli chodzi o jakość jest zawieszona bardzo wysoko.

GTA V

GTA V

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Gry

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.