137
Views

Rockstar jednym z najlepszych producentów gier

Jakiś czas temu pisałem o sukcesie finansowym gry Red Dead Redemption II, której wydawcą jest Rockstar. Tym razem mowa o tytule, który miał premierę już pięć lat temu. GTA V, wydana we wrześniu 2013 na Xbox 360 i PlayStation 3. Rok później pojawiła się na Xbox One i PlayStation 4. Następnie w 2015 roku mogli w nią zagrać posiadacze PC-tów. Jest to niezaprzeczalnie jeden z największych hitów wszech czasów. Według firmy Take-Two Grand Theft Auto V przekroczyło barierę stu milionów sprzedanych egzemplarzy. Wynik fantastyczny, to trzeba przyznać. Nikt jednak nie zaprzeczy, że jest to bardzo grywalny tytuł, który zachwyca swoją fabułą. GTA Online może jest nieco mniej dopracowana, ale to dla Rockstar gęś znosząca złote jaja.

Równie dużym zainteresowaniem mogą pochwalić się tylko dwie gry. Mowa o Minecraft i Tetris. Pozostaje tylko czekać na kolejne GTA. Poprzeczka jeśli chodzi o jakość jest zawieszona bardzo wysoko.

GTA V

GTA V

Kategoria artykułu
Gry
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.