High League 3 stream za darmo. Gdzie oglądać galę
High League 3 stream za darmo. Gdzie oglądać galę

High League 3 stream za darmo. Gdzie oglądać galę?

To już dziś o 20:00 rozpocznie się kolejna gala organizowana przez Malika Montanę. Nasuwa się pytanie, czy dostępny jest High League 3 stream za darmo?

Gale typu freak fight cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Czy kogoś to dziwi? Walczą na nich topowi celebryci, influencerzy i ogólnie osoby mające wielkie rzesze fanów. To właśnie dla nich ogromna liczba osób „siada przed telewizorami i komputerami”, aby oglądać High League 3 stream za darmo. No właśnie, czy gala będzie dostępna bez opłat?

High League 3 stream za darmo. Gdzie oglądać galę?
High League 3 stream za darmo. Gdzie oglądać galę?

High League 3 – kto walczy?

Zacznijmy może od karty walk, bowiem wygląda naprawdę ciekawie jak na tak amatorskie zmagania. Przede wszystkim w oktagonie pojawi się Hardkorowy Koksu, o którym pisał Tomasz. W klatce zobaczymy również Anielę Bogusz i Zusje Astafiewą. Co ciekawe, panie będą walczyć na zasadach boksu birmańskiego, gdzie możliwe są również uderzenia głową. Najciekawiej może jednak wyglądać walka, którą stoczy Marcin Dubiel z Alberto Simao. Coś mi się wydaje, że ten pierwszy może nie wyjść z klatki o własnych siłach, ale zobaczymy już za kilka godzin. Oto cała karta walk High League 3.

  • Alberto Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
  • Boks birmański: Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
  • Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński

Galę skomentują Dominik Durniat i Mateusz Kaniowski, a studio poprowadzi Łukasz „Yoczook” Walaszek. W Hejt Roomie z kolei zasiądą Nitrozyniak, Takefun i Jasiek.

High League 3 stream za darmo
High League 3 stream za darmo. Gdzie oglądać galę?

High League 3 stream za darmo. Gdzie oglądać galę?

Czy gala organizowana przez Malika Montanę będzie dostępna za darmo? W pewnym stopniu tak, bowiem zobaczymy za darmo pierwszą walkę. A co dalej? High League 3 będzie dostępne za darmo? Oczywiście… nie ma takiej możliwości. Przynajmniej oficjalnie. Można poszukiwać transmisji High League 3 na jakiś strumykach, jednak zazwyczaj będzie to nielegalny dostęp. Warto wykupić PPV, które dostępne jest na https://highlive.tv/.