107
Views

Honor 50 Pro+ ma być flagowym modelem producenta. Najnowsze przecieki, które pojawiły się w sieci rozwiały tajemnicę specyfikacji smartfona. Czego zatem możemy się spodziewać po nowym Honorze?

Honor 50 Pro+ będzie posiadał imponującą specyfikację

Na portalu Weibo pojawiły się przecieki na temat specyfikacji modelu Honor 50 Pro+. Według nich smartfon ma posiadać 6,79-calowy wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED. Jego rozdzielczość to 1440p+ i będzie on obsługiwał częstotliwość odświeżania 120 Hz. Wyświetlacz wspiera także technologię HDR10+.

Smartfon został opart na procesorze Qualcomm Snapdragon 888 i będzie współpracował z przynajmniej 8 GB pamięci LPDDR5 RAM. Na pokładzie znajdzie się także 128 GB pamięci pasowej w standardzie FUS 3.1. Informacje mówią również, że Honor 50 Pro+ będzie pracował na nakładce Magic UI 4.0, jednak informacje o tym czy będzie on wspierał usług Google nie zostały ujawnione.

Honor 50 Pro+
Smartfon będzie oferował mocną specyfikację.

Szybkie ładowanie oraz świetne możliwości fotograficzne

Honor 50 Pro+ to flagowy smartfon, dlatego też producent chce to podkreślić na każdy kroku. Model ten wyposażony zostanie w akumulator o pojemności 4400 mAh. Bateria będzie obsługiwać technologie szybkiego ładowania o mocy 66 W. W przypadku ładowania bezprzewodowego mowa o mocy 50W.

Jak smartfon będzie prezentował się w kwestii aparatów? Według informacji model 50 Pro+ będzie oferował 50-megapikselowy aparat główny. Obiektyw ultraszerokokątny oraz teleobiektyw z dwukrotnym zoomem będą posiadały odpowiednio 13- i 8 Mpix. To nie wszystko, ponieważ z tyłu umieszczono również obiektyw ToF 3D. Z przodu znajdziemy dwa aparaty – 32 i 8 Mpix.

Honor 50 Pro+ - specyfikacja flagowca ujawniona. Jest na co czekać!
Oprócz mocnych podzespołów, 50 Pro+ będzie także świetnym smartfonem fotograficznym.

Cena Huawei 50 Pro+ nie jest jeszcze znana, jednak patrząc na to, że smartfon ma zadebiutować w maju, to wkrótce ją poznamy.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.