Hot-dog z BP pod twoje drzwi

W dobie Koronawirusa oraz zwiększającego się ryzyka zachorowania coraz więcej osób decyduje się na pozostanie w domu i ograniczenie kontaktu z innymi osobami. Dla niektórych branż stała się to okazja do wypróbowania nowych pomysłów. Z Uber Eats nie jest inaczej. Właśnie prowadzą współpracę z… . UWAGA! Stacjami Paliw BP. I nie chodzi tutaj jakby się każdemu wydawało o paliwo, tylko o wszelkie produkty dostępne w ich sklepach. Aż wpadliśmy na pomysł super hasła reklamowego (tanio sprzedamy drogie BP). A mianowicie: Hot-dog z BP pod twoje drzwi. Czy jakoś tak…

Od hot-doga i kawę po lody i piwa bezalkoholowe

Oferta dostępna w aplikacji jest dość obszerna, bo zawiera aż 170 produktów. Zamówić możemy przeróżne produkty, a nalezą do nich nawet świeże bułki. W lecie bardzo dużą popularnością cieszyły się lody, a dokładnie fakt, że do klientów docierały dobrze zmrożone.
W Top 5 najczęściej zamawianych produktów nie mogło jednak zabraknąć właśnie ulubionego elementu każdego klienta stacji, czyli HOT-DOGa oraz kawy. A tu największą popularnością cieszyła się nowość jaką jest hot-dog Madziarski według koncepcji, oczywiście, mistrza Roberta Makłowicza.

Hot-dog z BP pod twoje drzwi
Hot-dog z BP pod twoje drzwi

Hot-dog z BP pod twoje drzwi. Ile osób już skorzystało i kto może jeszcze skorzystać

Współpraca stacji BP oraz Uber Eats jest pierwszą tego typu w Polsce i rozpoczęła się ona w maju br. Do tej pory z oferty skorzystało już kilka tysięcy osób w ponad 70 miastach na terenie całego kraju. Dużą zaletą tego typu ofert jest ich dostępność: 7 dni w tygodniu nawet do późnych godzin nocnych.

Reklama

Powinno to pomóc wielu osobom, które w danym czasie potrzebują jakichś produktów, a nie koniecznie mogą wsiąść w samochód i samemu udać się na stację. I nie mówię tu tylko o osobach, które są „uziemione” z powodu alkoholu we krwi, ale również o tych przebywających na kwarantannie. I tutaj warto wspomnieć o szeregu standardów bezpieczeństwa i procedur wdrożonych zarówno przez BP jak również dostawców. Jedną z nich są nam dobrze znane bezkontaktowe dostawy ograniczające kontakt ludzki oraz ryzyko zarażenia się wirusem.

A wy co o tym myślicie? Będzie więcej chętnych? Dostawy kosztują standardowo, czyli od 5.99 zł do 9.99 zł. To jak? Hot-dog z BP pod twoje drzwi… już dziś?

Hot-dog z BP pod twoje drzwi
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama