Hot-dog z BP pod twoje drzwi

W dobie Koronawirusa oraz zwiększającego się ryzyka zachorowania coraz więcej osób decyduje się na pozostanie w domu i ograniczenie kontaktu z innymi osobami. Dla niektórych branż stała się to okazja do wypróbowania nowych pomysłów. Z Uber Eats nie jest inaczej. Właśnie prowadzą współpracę z… . UWAGA! Stacjami Paliw BP. I nie chodzi tutaj jakby się każdemu wydawało o paliwo, tylko o wszelkie produkty dostępne w ich sklepach. Aż wpadliśmy na pomysł super hasła reklamowego (tanio sprzedamy drogie BP). A mianowicie: Hot-dog z BP pod twoje drzwi. Czy jakoś tak…

Od hot-doga i kawę po lody i piwa bezalkoholowe

Oferta dostępna w aplikacji jest dość obszerna, bo zawiera aż 170 produktów. Zamówić możemy przeróżne produkty, a nalezą do nich nawet świeże bułki. W lecie bardzo dużą popularnością cieszyły się lody, a dokładnie fakt, że do klientów docierały dobrze zmrożone.
W Top 5 najczęściej zamawianych produktów nie mogło jednak zabraknąć właśnie ulubionego elementu każdego klienta stacji, czyli HOT-DOGa oraz kawy. A tu największą popularnością cieszyła się nowość jaką jest hot-dog Madziarski według koncepcji, oczywiście, mistrza Roberta Makłowicza.

Hot-dog z BP pod twoje drzwi
Hot-dog z BP pod twoje drzwi

Hot-dog z BP pod twoje drzwi. Ile osób już skorzystało i kto może jeszcze skorzystać

Współpraca stacji BP oraz Uber Eats jest pierwszą tego typu w Polsce i rozpoczęła się ona w maju br. Do tej pory z oferty skorzystało już kilka tysięcy osób w ponad 70 miastach na terenie całego kraju. Dużą zaletą tego typu ofert jest ich dostępność: 7 dni w tygodniu nawet do późnych godzin nocnych.

Powinno to pomóc wielu osobom, które w danym czasie potrzebują jakichś produktów, a nie koniecznie mogą wsiąść w samochód i samemu udać się na stację. I nie mówię tu tylko o osobach, które są „uziemione” z powodu alkoholu we krwi, ale również o tych przebywających na kwarantannie. I tutaj warto wspomnieć o szeregu standardów bezpieczeństwa i procedur wdrożonych zarówno przez BP jak również dostawców. Jedną z nich są nam dobrze znane bezkontaktowe dostawy ograniczające kontakt ludzki oraz ryzyko zarażenia się wirusem.

A wy co o tym myślicie? Będzie więcej chętnych? Dostawy kosztują standardowo, czyli od 5.99 zł do 9.99 zł. To jak? Hot-dog z BP pod twoje drzwi… już dziś?

Hot-dog z BP pod twoje drzwi

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Autostrada A4 będzie darmowa? To by było zbyt piękne.

Autostrada A4 budzi mieszane uczucia wśród kierowców. Jedno jest...

Holandia vs Argentyna. Pierwsza ćwierćfinałowa para MŚ 2022!

A jednak. Po zaciętym spotkaniu Argentyna - Australia, które...

Sony Xperia 1 IV – audio i aparat to jego największe atuty

Sony Xperia 1 IV była dla mnie niesamowicie ciekawym...

Rząd wyda 15 mln zł abyś nie oglądał stron dla dorosłych!

Inflacja, problemy z gospodarką i szereg innych problemów, a......

Nowa wersja Burgera Drwala w McDonald’s. Sprawdź szczegóły!

Niebawem pojawi się nowa wersja Burgera Drwala w McDonald's....


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!