88
Views

HP OfficeJet Pro, czyli atramentowe urządzenia wielofunkcyjne

Czy jakiekolwiek przedsiębiorstwo może istnieć bez urządzenia wielofunkcyjnego? O ile coraz częściej odchodzimy od druku na przykład faktur, o tyle nadal czasami należy coś zeskanować. Nie zapominajmy o wysyłaniu w formie tradycyjnej umów, które podpisujemy własnoręcznie. Dlatego też nadal, w dobie wszechobecnej technologii, chmur i tak dalej należy posiadać drukarkę, a najlepiej urządzenie wielofunkcyjne. Nowa seria HP OfficeJet Pro oferuje rozwiązania mobilne, które automatyzują na przykład skanowanie. Z kolei aplikacja HP Smart pozwala na łatwe i szybkie drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów z poziomu telefonu. Seria OfficeJet Pro została wyposażona w najlepsze zabezpieczenia w tej klasie urządzeń, które pomagają chronić prywatność oraz utrzymywać kontrolę nad przepływem danych. Należy do nich m.in. “samonaprawiające” się połączenie Wi-Fi , które gwarantuje stałą łączność.

Ceny i dostępność

Urządzenia z serii HP OfficeJet Pro (9020, 9010 i 8020) będą dostępne w Polsce pod koniec maja w cenie od 529 zł, u kluczowych partnerów HP.

Najnowsza odsłona serii HP OfficeJet Pro oferuje funkcję Smart Tasks pozwalającą na oszczędność czasu podczas wykonywania podstawowych zadań oraz kompaktowy rozmiar dla jeszcze większej wygody użytkowania.

Najnowsza odsłona serii HP OfficeJet Pro oferuje funkcję Smart Tasks.

 

Niebawem pojawią się także urządzenia laserowe

Firma HP zapowiedziała również wprowadzenie na rynek nowej rodziny drukarek laserowych. Znajdą się w niej modele: HP Laser, HP Laser MFP, HP Color Laser oraz HP Color Laser MFP – najmniejsze na świecie laserowe urządzenia wielofunkcyjne oferujące druk w kolorze.

HP Laser serii 100, HP Laser MFP serii 130, HP Color Laser serii 150 i HP Color Laser MFP serii 170 będą dostępne w Polsce od 1 lipca.

HP OfficeJet Pro - urządzenia wielofunkcyjne dla małych firm

Kategoria artykułu
Biznes · Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.